DiGiBoY › مایکروسافت

این یک زمینه پر جنب و جوش است که فرصت های رشد زیادی را ارائه می دهد. این نوشتهها توسط برین یولفسن، پروفسور تام میچل از دپارتمان ماشین لرنینگ واقع در دانشگاه کارنگی ملون و دنیل راک، کاندیدای دکترا و محقق پیشقدم در حوزه اقتصاد دیجیتال در موسسه تکنولوژی ماساچوست انجام پذیرفته است. ابتدا بیایید به ارتباط بین تمام جفت های ممکن از ویژگی ها نگاه کنیم یعنی ۱۶ حالت مختلف که ۴ حالت آن در واقع یک متغیره است. اینجاست که بحث یادگیری ماشین (که ماشین در این حالت یک کامپیوتر است) مطرح میشود. تیم تحقیقاتی فیس بوک DeepFace، یک سیستم تشخیص چهره عمیق را توسعه میدهد، شبکه عصبی نه لایه ای که بر روی ۴ میلیون تصویر از کاربران فیس بوک آموزش داده شده است. یکی از جذابترین جنبههای یادگیری ماشینی این است که مهارتها را خیلی سریعتر از آنچه فکر میکنید یاد میگیرید. 3. مدل ماشین بردار پشتیبانی یا Support vector machines ( SVMs) :در این مدل داده ها به صورت خطی از یکدیگر تفکیک میشوند به عبارتی یعنی ماشین یاد میگیرد تا بهترین خط را برای جدا کردن داده ها پیدا کند . در بخش مدیریت آب تنها ده درصد این فعالیت ها را در بر میگیرد .

به عنوان نمونه همان مثال قبلی را در نظر بگیرید، اما این بار با فرض این که نمیدانیم چه میوههایی در سبد اصلی قرار دارد. با این روش به خوبی میتوان تجارت الکترونیک را با یادگیری ماشین تقویت کرد. این کتابخانه متن باز چارچوب تقویت گرادیان را برای زبان های سی پلاس پلاس، جاوا، پایتون، جولیا و R فراهم می کند (گرادیان تقویتی یک روش یادگیری ماشین برای مسائل رگرسیون و طبقه بندی است). بهتر است در ابتدا کدها را کپی پیست کنید تا کل قضیه را متوجه بشید و بعدن دوباره با نگاه به کدها و تایپ کردنشون پروژه رو انجام بدین، و در مرحله آخر خودتون بدون نگاه به کد ها پروژه رو انجام بدین. در ابتدا تنها شامل Word،Excel و PowerPoint میشد که به تدریج در طول سال های متمادی، نرم افزارهای دیگری از جمله Access، Project، OneNote،Publisher، InfoPath، SharePoint و Visio به تدریج به آن اضافه شده است که مجموعهای بسیار غنی از برنامههای خانگی و اداری که استفاده های بسیار زیاد، گوناگون و کاربردیی دارند را جمع آوری و انتشار داده است. مکتبخونه دوره آموزش آمار و احتمال در پایتون برای این منظور ایجاد کرده است که میتوانید از آن استفاده کنید.

اصطلاح ماشین لرنینگ یا machine learning اولین بار توسط آرتور ساموئل، پیشگام هوش مصنوعی ابداع شد، که ML را به عنوان “رشته مطالعه ای که به رایانه ها توانایی یادگیری بدون برنامه ریزی صریح را می دهد” تعریف کرد. اما برگردیم به سراغ پرسشی که در مورد کاربرد هوش مصنوعی در زمینهی مهندسی مکانیک مطرح کردید. اگر در مورد پرش به چالشهای جالب و یافتن راهحلهای خلاقانه هیجانزده هستید، از هر دقیقه آموزش عملی و تمرین مورد نیاز برای یادگیری ML لذت خواهید برد. در این حالت، الگوریتمهای یادگیری ماشین نیمه نظارت شده با خودکار کردنِ روندِ برچسب زدن میتوانند کمک کنند. بازاریابانی که شناخت دقیقی از کار با دادهها ندارند و در فعالیتهای بازاریابی از تجزیه و تحلیل داده استفاده نمیکنند محکوم به شکست هستند. این کتابخانه میتواند ابزارهای زیادی را برای تحلیل اطلاعات در اختیار شما قرار دهد و سرعت کار با آن نیز بسیار بالا است. همچنان یکی از محبوبترین زبانهای مورداستفاده در فضای AI و ML است. یکی از مزایای اساسی یادگیری ماشین لرنینگ، این است که از این طریق، شما میتوانید در صنایعی مانند صنعت خودرو نیز فعالیت کنید. این روش از سادهترین الگوریتمهای یادگیری ماشین است که کاربردهای بسیاری دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت مرجع یادگیری عمیق مراجعه فرمایید . تصمیمات مبتنی بر داده بهطور فزایندهای بین همگام شدن با رقابت یا عقب ماندن بیشتر تفاوت ایجاد میکند. با این حال برای اینکه صرفه جویی در هزینهها انجام داده باشید، باید چند سالی از این پکیج استفاده کنید. به عبارت دیگر یادگیری ماشینی روشی برای تجزیه و تحلیل داده است که این امکان را فراهم میکند تا یک مدل تحلیلی را به صورت خودکار بسازیم. اما قبلاز آن به دومین سوال هم باید جواب بدهم: بله، یادگیری ماشین لرنینگ ممکن است سخت و زمانبر باشد. البته، یادگیری هرچیزی ممکن است سخت و زمانبر باشد. سپس، اگر فرآیند آموزش به خوبی انجام شده باشد، ربات قادر است سیبها، نارنگیها و موزها را از هم تشخیص داده و در سه سبد جداگانه دسته بندی کند.

با این حال این الگوریتمها نمیتوانند خروجی صحیحی را تشخیص بدهند. خروجی این روش عضویت در یک کلاس است. مبحث آموزش یادگیری ماشین لرنینگ با پایتون مبحث مهمی است، چرا که یکی از اولین انتخاب ها برای ماشین لرنینگ این زبان است دیگر ویژگی مهم زبان برنامه نویسی پایتون متن باز بودن آن است. این الگوریتم، نقاط دادههای ناشناخته را با نزدیکترین همسایگان خود، پیش بینی میکند. در یادگیری بدون نظارت دادههای ورودی برچسب ندارند؛ بنابراین الگوریتم یادگیری ماشین نظارت نشده تلاش میکند نقاط مشترک بین دادههای ورودی را پیدا کند (در این نوع از یادگیری مدل ورودیها بر اساس ویژگی ها، تفکیک و دسته بندی میشوند). هدف از یادگیری درخت تصمیمگیری ایجاد مدلی است که ارزش یک هدف را بر اساس متغیرهای ورودی پیشبینی کند. اگر می خواهید در مبحث یادگیری ماشین لرنینگ با پایتون فعالیت کنید، مسلما بهتر است که از بازار کار زبان برنامه نویسی پایتون آشنا شوید مثل تمام زبان های برنامه نویسی دیگر پایتون نیز بسته به مهارتی که دارید، ابزار هایی از برنامه نویسی که بلد هستید، سابقه ی کار شما، و شهری که در آن می خواهید به فعالیت مشغول شوید درآمد متفاوتی خواهید داشت. در ازای این کارها، میتوانید گیفت کارت مخصوص فروشگاههای منتخب را دریافت کنید، برای برخی از محصولات تخفیف بگیرید، لباس برنده شوید، برای جوایز ارزندهتر وارد قرعه کشی شوید و یا به خیریه کمک کنید.

پس اگر به تازگی وارد این حوزه شده اید دوره آموزش یادگیری ماشین با پایتون جادی با بیانی ساده و روان میتواند خیلی به شما کمک کند و اگر میخواهید به صورت خیلی جدی تر با ریاضیات این حوزه هم آشنا بشید به هیچ عنوان دوره آموزش یادگیری ماشین دکتر منثوری و دکتر تهرانیپور رو از دست ندهید. بهعنوانمثال تصور کنید با یادگیری نظارت شده تصاویری از کوسه با برچسب ماهی و تصاویری از دریاها با برچسب آب به سیستم دادهاید. در این صورت احتمال دارد سیستم کوسه را بهعنوان ماهی نشناسد. در ادامه برای یادگیری تقویتی هم دورهای نسبتا پیشرفته برای علاقمندای این حوزه تهیه شده است که میتوانید از آن استفاده کنید. این حرکت مطابق با زمانبندی انتشار پروژه Chromium است که به طور مشابه متوقف شده است. بعد برای درک بهتر داده ها با استفاده مت پلات لیپ داده ها را بصری سازی کنیم. اگر به آموزش یادگیری ماشین علاقه دارید، باید الگوریتمهای یادگیری ماشین را بهخوبی درک کنید. درک ML عملاً یک حرفه امن و پرسود در صنعت فناوری را تضمین می کند. هنگام کار با دادهکاوی و یادگیری ماشین، از درختهای تصمیمگیری بهعنوان یک مدل پیشبینی استفاده میشود.

این کتاب به دو صورت، فارسی و لاتین قابل تهیه می باشد. به دنبال یک روتر قابل اعتماد هستید؟ همچنین با داشتن این اکانت، داده های شما در آن همگام شده و با وارد کردن اطلاعات در هر دستگاهی قابل دسترسی خواهد بود. هر سه ورژن برنامه آفیس که در بخش فوق نام بردیم به غیر از Office Home and Business 2016 Mac Only با ویندوز 10 سازگاری دارند. پس با وجود اینکه تمام نسخه های نام برده آفیس به غیر از Office HB 2016 Mac Only را میتوان روی ویندوز 10 نصب کرد، توصیه ما این است که از ورژن پرو پلاس استفاده به عمل آورید. همچنین در این کتاب نگاهی به خطرات یادگیری ماشین مانند underfitting یا overfitting شده است.

بعلاوه، مایکروسافت از نظر سازگاری فایلها هم خیلی خوب کار میکند و مثلاً اگر شخصی فایلی برای شما ارسال کند که با جدیدترین نسخه از مایکروسافت آفیس یا 365 نوشته شده، باز هم این فایل روی سیستم شما باز میشود. اگر چه با توجه به هزینه سالیانه نسخه های آفیس 365، این نسخه ها در مقایسه با نسخه های مادام العمر(مانند آفیس 2019 و 2021) هزینه به مراتب بیشتری در طی زمان برای کاربر در بر دارد ولی اکانت آفیس 365 اورجینال دو سرویس وان درایو(فضای ذخیره ابری) و اسکایپ را داراست که این سرویس ها در نسخه های مادام العمر آفیس ارائه نمی شوند. مایکروسافت و گوگل هم اخیراً برنامههایی را برای پیشرفت در حوزه یادگیری ماشین معرفی نمودهاند و در آینده نزدیک هم شاهد پیشرفتهای بیشتری خواهیم بود. مایکروسافت استور نیز یکی دیگر از امکاناتی است که در ویندوز ۸ معرفی شدهاست. مهم ترین تغییری که در مایکروسافت استور ایجاد شده، تغییر در سیاست مایکروسافت است که حالا به توسعه دهندگان و فروشنده های مستقل نرم افزار اجازه می دهد هر نوع اپلیکیشنی را در استور به فروش برسانند و ۱۰۰ درصد درآمد حاصل از فروش را برای خود بردارند؛ البته این موضوع برای فروش بازی ها صدق نمی کند.

با استفاده از الگوریتم­های دسته بندی (classification) یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل مواد معدنی موجود در زمین، یافتن منابع انرژی جدید و … نکته ای که باید درنظر بگیرید ستون آخر مربوط به برچسب یا دسته داده ها است، بنابراین آن را به عنوان متغیر y در نظر می گیریم و ویژگی های داده ها را به عنوان x در نظر می گیریم. به این دیتاست ولیدیشن می گویند. برای مثال، درخت تصمیمی که شرط بندی روی برد یک اسب رو توصیه کنه از این دست به حساب میاد. در نظر داشته باشید که برای نصب و استفاده از ورژن اورجینال Microsoft Office هیچ الزامی مبنی بر اورجینال بودن ویندوز سیستم وجود ندارد اما توصیه ما این است که با خرید پروداکت کی ویندوز 10 از ورژن اورجینال این محصول استفاده کنید تا بهترین بازده را از آفیس و ویندوز بر روی کامپیوترتان دریافت نمایید.

یادگیری ماشین قادر به پردازش و تحلیل دادههایی است که سیستم های عادی قادر به انجامش نیستند. ماشین لرنینگ یا یادگیری ماشینی کاربردی از هوش مصنوعی (AI) است که به سیستم توانایی یادگیری خودکار و بهبود تجربه بدون برنامه ریزی آشکارا را می دهد. در این مثال کار خاصی انجام نشده است. در این کتاب جهت یادگیری بهتر ماشین لرنینگ با انواع الگوریتم ها نظیر K-Nearest Neighbors, neural network, clustering و … 1- اول از همه باید با اکانت محلی تازه یا حساب کاربری مایکروسافت جدیدی که ساخته اید وارد ویندوز 10 بشوید. 2- در پنجره کنترل پنل حساب های کاربری روی گزینه Add کلیک کنید. اگر هم از حالت تاریک ویندوز استفاده می کنید، متوجه خواهید شد که برخی از پنجره های فایل اکسپلورر (و البته بسیاری از پنجره های دیگر!) هنوز با حالت تاریک سازگار نشده اند و به طرز آزاردهنده ای سفید هستند. پایتون مزایای زیادی دارد مثل اینکه دیگر هم تیمی ها در ساخت یک پروژه، نرم افزار نوشته شده را متوجه می شوند و می توانند به راحتی کار خود را ادامه دهند. در نهایت پس از پوشش تمام حالت ها ، یک میانیگین گیری از دقت در تمام حالت ها گرفته می شود و به عنوان دقت مدل در نظر گرفته می شود.

با این حال، آموزش سیستم های یادگیری ماشین نیازمند تعداد زیادی از برچسب هاست به طوریکه بعضی سیستم ها برای مهارت در یک وظیفه به میلیونها برچسب نیاز دارن. در ادامه بد نیست که نگاهی به مقاله ی آشنایی با هک با پایتون نیز داشته باشیم. در ادامه ی مطلب بد نیست نگاهی به مقاله جاوا یا پایتون ؟ اگر آن دسته از افرادی هستید که با شرکت در دوره بهتر یک مطلب را یاد میگیرید، دوره یادگیری ماشین مکتبخونه را به شما عزیزان توصیه میکنیم. همانطور که کاربر باید مدتی در مقابل کامپیوتر بازی کند تا یاد بگیرد چطور میتواند بهتر عمل کند، کامپیوتر نیز باید بتواند در طی بازیهای متعدد عملکرد خود را بهبود بخشد. گروهی از دانشمندان برجسته (Goodfellow ،Pouget-Abadie ،Mirza ،Xu Warde-Farley ،Ozair ،Courville ،Bengio) چارچوبهای شبکههای متخاصم مولد (GAN) را توسعه میدهند که به هوش مصنوعی نحوه تولید دادههای جدید بر اساس مجموعه آموزشی را یاد میدهند. یادگیری ماشین مشابه همان یادگیری طبیعی در موجودات زنده (از جمله انسان) است، اما برای ماشینهای مصنوعی ساخته شده توسط بشر. ۲. در این مقاله ۳ مسیر متفاوت به علاقهمندان یادگیری ماشین لرنینگ معرفی شد. مایکروسافت در وبسایت رسمی خود در بخش همکاران تجاری، شرکت Talee Limited را به عنوان ارایه دهنده لایسنس محصولات نرم افزاری و راهکار های نرم افزاری مایکروسافت لیست نموده است، صفحه معرفی شرکت در وبسایت مایکروسافت را می توانید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.

مایکروسافت تا سال ۲۰۲۵ از ویندوز ۱۰ پشتیبانی خواهد کرد و پچ های امنیتی برای آن ارائه خواهد داد تا کاربران نسخه قدیمی ویندوز را سایت gadgets361 راضی نگه دارد. نسخه رایگان Microsoft Teams مجموعهای از ویژگیهای عالی را برای بسیاری از افراد و کسب و کارهای کوچک ارائه میدهد. کسب و کارهای ADTECH که کار اصلی آنها تبلیغات هوشمند است، به شدت روی الگوریتم­های یادگیری ماشین تکیه کرده­اند. در مقابل تستهای بندیت، که با تکیه بر ماشین لرنینگ انجام میگیرد، از طریق بهینهسازی پویا این هزینهی فرصت پشیمانی را کاهش میدهد. ممکن است برای جلوگیری از تنگناها، طراحی دقیق سیستم ضروری باشد و اجازه دهید که الگوریتمهای شما با افزایش حجم دادهها به خوبی مقیاس گذاری شوند. داده حجم زیادی دارد پس گاهی اوقات حذف خطاها تقریباً غیر ممکن میشود. دورههای فراوان و متنوع با عناوین مختلفی در حوزه یادگیری ماشین ساخته شده و در دسترس کاربران وجود دارد که برای شروع هر کاربری حجم این تعداد عنوان آموزشی باعث گیجی و سردرگمی همه افراد میشود. با استفاده از این وب سایت یادگیری ماشین لرنینگ با استفاده از پایتون و سایکیت لرن را شروع کنید (هر توسعه دهنده ای می تواند آن را ارتقا بخشد و بهتر کند).