100 دانستنی جالب و خواندنی دانستنی های کوتاه و عجیب

ـ وطن اصلی اسفناج ایران است و 1500 سال پیش استفاده از آن در دنیا رایج شد . ـبدن زنبور داران در برابر نیش زنبورها مقاوم می‌شود و اغلب می‌توانند بیشاز صد عدد نیش زنبور عسل را تحمل کنند و احساس ناراحتی هم نکنند. ـ عمیق ترین دریاچه جهان دریا چه بایکال در روسیه است که 1940 متر عمق دارد. ـ سرعت گردباد گاهی به300 تا 450 کیلومتر در ساعت می رسد. بیماری برای افراد ترسو از بدون موبایل ماندن و یا از دست رفتن آنتن موبایل شایع است که به آن نوموفوبیا گفته می شود.

آیا می‌دانید …؟: مجموعه‌ای از دانستنی‌های جالب و آموزنده

100 دانستنی جالب و خواندنی دانستنی های کوتاه و عجیب

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان (فروشگاه برنامه‌های موبایلی اندروید بازار) است. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. ـ وزن جگر انسان حدود ۱/۳ کیلوگرم است وبزرگترین غده در بدن است . ـ خرس با تمام سنگینی خود میتواند با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت بدود. ـ عمیق ترین جای اقیانوسهای جهان در اقیانوس آرامو عمق آن ۱۱ کیلومتر است.

دلبرانه ترین متن های عاشقانه زیر پست دونفره

در یک نظر سنجی 82 درصد از افراد تمایل دارند با سگ شان به پیاده روی بروند، زیرا به آن ها احساس اعتماد به نفس و جذابیت دست می دهد. شاید جالب باشد بدانید که حدودا 400 میلیون سگ در صدها نژاد مختلف در جهان وجود دارند. امیدواریم از مطالعه سخنان آموزنده و خاص نهایت لذت را برده باشید، در صوت تمایل به مطالعه انواع کپشن می توانید روی لینک کلیک نمایید.

این اتاق آنقدر آرام است که در آن می توانید ضربان قلب خود و استخوان های خود را در حال حرکت بشنوید. ـ متخصصان تغذیه به این نتیجه رسیده اند که ‌ر‌و‌ز‌ه بهترین بهترین رژیم برای کاهش دائمی وزن است . ـ مورچه تنها موجودی است که در مقایسه با بدنش بزرگترین مغز را دارد . ـ وطن اصلی اسفناج ایران است و ۱۵۰۰ سال پیش استفاده از آن در دنیا رایج شد . ـ کره زمین سالانه شاهد بیش از ۵۰ هزار زمین لرزه است.

دانستنی های جالب و خواندنی درباره میوه ها که شاید ندانید

ـ‌ خرس قطبی هنگامی که روی دو پا می‌ایستد حدود ۳ دانستنیهای عجیب متر است. ـ مارها گوش ندارند و با زبان می‌شنوند، زیرا زبان آنها به امواج صوتی بسیار حساس است. ـ نور خورشید فقط تا عمق ۴۰۰ متری آب دریا نفوذ می‌کند. ـ یک میلیون کره به اندازه زمین در خورشید جای می گیرد.

  • در این مقاله اما قصد داریم شما را با دانستنی های جالب درباره موبایل آشنا نموده و مطالب جالب در مورد موبایل را با هم مرور کنیم.
  • درتمام انسانهای کره زمین ۹۹٫۹ % شباهت ژنتیکی وجود دارد.
  • شرکت موبایل سلام فعالیت خود را در ۱۳۹۰ با نام نوین جی اس ام و با تیمی بلند پرواز و باتجربه با شعار ” سلامی دوباره به همراه تان ” آغاز کرد .
  • » خواننده و آهنگساز موسیقی راک انگلیسی در آخر موسیقی «یک روز از زندگی» یک نوع صدای اولتراسونیک را قرار داد که فقط سگ ها قادر به شنیدن آن هستند.