۲۵ تکنولوژی جدید که آینده جهان را متحول میکنند

رشتۀ تکنولوژی آموزشی یکی از گرایشهای رشتۀ علوم تربیتی در دورۀ کارشناسی ارشد است. بعد از اینکه اطلاعات اولیه پروفایل خود را وارد کردید باید کدی که به شماره تلفن شما ارسال شده را وارد کادر کنید. آخرین کادر روی صفحه مربوط به کد پستی شما است. درست است که نام تجاری تا حدودی می تواند نشان دهنده کیفیت خوب یک کالا باشد، اما امروزه در بازار رقابتی و حرفه ای، موارد مهم تر دیگری نسبت به نام تجاری شرکت ها را باید در نظر گرفت. تلفیقی از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی و فناوریهای شناختی می تواند در پردازش حجم زیادی از اطلاعات موثر باشد. بکی دیگر از مزایای هوش مصنوعی در ساختمان سازی ایجاد یک برنامه ریزی دقیق و بدون اشکال است. در واقع یک حساب مایکروسافت مانند تمام برنامه هایی که در ویندوز دارید می تواند به شما در انجام بیشتر کارهای روزمره رایانه ای به شما کمک کند با این تفاوت که این سرویس ها بسیاری از پرونده ها و سرویس هایی که با آنها کار می کنید را به صورت آنلاین در یک فضای ابری ذخیره میکند. برای استفاده از ویژگی ها و خدمات حساب مایکروسافت Microsoft خود ، مانند OneDrive یا Messenger ، ابتدا باید به صفحه پروفایل خود دسترسی پیدا کنید.

یک حساب مایکروسافت Microsoft به شما امکان می دهد به طیف گسترده ای از خدمات و ابزارها در لپ تاپ و کامپیوتر خود دسترسی پیدا کنید. انتظار داشتیم که بعد از این همه سال و آن هیاهویی که مایکروسافت برای ویندوز ۱۱ به راه انداخت، با سیستم عامل کاملاً یکپارچه و بی عیب و نقصی روبه رو شویم که از همان ابتدا، پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد؛ اما ویندوز ۱۱ به سبک بسیاری از محصولات مایکروسافت، یک پروژه ناتمام و در حال پیشرفت به حساب می آید و قرار است در به روزرسانی های آینده بهبود یابد. میتوانیم کیفیت ساخت و طراحی را هم در این محصولات تائید کرده و آنها را بسیار عالی بدانیم. شما میتوانید سری به سریهای مختلف لپ تاپ مایکروسافت زده و ببینید که کدام یک از آنها میتوانند انتخاب عاقلانهای برای شما باشند. میتوانید از دستگاههای ۲ در ۱ این کمپانی هم استفاده کرده و سرفیس خود را به یک تبلت زیبا تبدیل کنید که برای طراحی و استفاده جهت یادداشت برداری در دانشگاه نیز بسیار مناسب خواهد بود. از برنامههای کاربردی برای اجرای برنامهریزی استقرایی جهت پردازش فرضیه در قوانین جزئی استفاده میشود.

سیستمعامل ویندوز بخش مهمی از تاریخچه مایکروسافت را به خود اختصاص داده است. در بخش بعدی از مطلب «ماشین لرنینگ چیست» به بررسی تفاوت ماشین لرنینگ و داده کاوی در کاربردشان پرداخته شده است. همانطور که نشان داده شده است ، اطلاعات حساب شما با کلمات Local Account در زیر نام شما ظاهر می شود. 3. توافق نامه خدمات و بیانیه حریم خصوصی Microsoft را مرور کنید ، سپس روی ایجاد حساب کلیک کنید. این توافق در حاشیه دیدار رئیسجمهور چین، شیء جینپینگ و رئیسجمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، در مسکو، انجام شد. امنیت داده های بیشتری را در آینده خواهیم دید و هزینه های سرور در استفاده از فناوری محاسبات ابری نیز کاهش پیدا می کند. هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور میکند در اینجا پیدا خواهید کرد. سرفیس بوک ۳ گزینههای جالبی هم با آداپتورهای گسسته مانند Nvidia GeForce GTX 1660 Ti در اختیار شما قرار خواهد داد.

این محصول طراحی نوآورانهای داشته و شکل سنتی لپ تاپهای سرفیس را برای شما به همراه خواهد داشت. سرفیس پرو گزینه مناسبی همراه با قابلیت Type Cover است که قابل جداسازی بوده و میتوانید از شکل طراحی نوآورانه و خلاقانه آن استفاده کنید. این لپ تاپ برای زمینههای کاری یا بازی بسیار مناسب است و میتوانید از GPU گسسته آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. این نوع الگوریتم برای شناسایی انواع مشخصی از داده طراحی نشده است، بلکه به سادگی به دنبال دادههایی میگردد که بر اساس مشابهت میتوانند کنار هم قرار بگیرند. گرچه به طور کلی نتایج سریعتر و دقیق تری را برای شناسایی فرصت های سودآور یا خطرات خطرناک ارائه می دهد، اما ممکن است برای آموزش صحیح آن به زمان و منابع بیشتری نیز نیاز داشته باشد. یکی از کاربردهای رایج یادگیری ماشین شناسایی تصویر است.

نکته قابل توجه این است که اگر در منوی استارت در هنگامی که به setting رفته و روی account کلیک کنید اطلاعاتی مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه دو روشی که در بطن خود بسیار مشابه بودند را برای شما ارائه کردیم. منظور از تقلید از مغز در کانتسکت یادگیری عمیق صرفا تقلید انتزاعی از مغز و شبکههای عصبی آن است و نه شبیهسازی کامل و بدون چون و چرای مغز؛به این معنی که از انتزاع نورون بعنوان واحد محاسباتی و شبکهی عصبی که شامل لایههای مختلف محاسبه برای تقسیمبندی مسئله به اجزا کوچکتر است استفاده میشود.هنگامیکه شما دربارهی پیشرفتها در محاسبات میخوانید از خودروهای خودران گرفته تا ابرکامپیوترهای بازیکن تا تشخیص گفتار ؛ همهاش یادگیری عمیق است.

ویژگی Windows ۳۶۵ Boot اولین گزینهای است که مایکروسافت قصد افزودن و یکپارچهسازی عمیق آن با ویندوز ۱۱ را دارد. بنابراین، باید گفت که این علم، چشماندازی جذاب و جالب توجه را در ذهن جهانیان ایجاد کرده و یادگیری آن موقعیتهای علمی و شغلی فراوانی را به همراه دارد. به طور کلی، میتوان گفت الگوریتمهای مورد استفاده در این شاخه از علم، شامل الگوریتمهای طبقه بندی و رگرسیون است. برای مثال میتوان بازیهای ویدیویی را در نظر گرفت. برای آموزش یادگیری ماشین در این نوع به مثال زیر توجه کنید. مایکروسافت در حال کار روی ویندوز ۳۶۵ آفلاین (Windows ۳۶۵ Offline) است که به کاربران امکان میدهد تا درصورت قطع شدن اینترنت در زمان استفاده از ویندوز کلاد، همچنان به ویندوز بهصورت آفلاین دسترسی داشته باشند تا پس از وصل شدن اینترنت تمامی موارد تغییر یافته با ویندوز کلاد همگامسازی یا Sync شوند. آینده تکنولوژی در حال تغییر در ساختار ژنتیکی موجودات زنده است. در عوض ، دستگاه با تجزیه و تحلیل تمام داده های موجود ، همبستگی ها و روابط را تعیین می کند. تقویتی: در این حالت به سیستم یاد داده می شود که چگونه در یک محیط تشویق و تنبیه اهداف را درست تجزیه، تحلیل و انتخاب کند.

اگر چه که تکنولوژی آموزشی این مورد را نیز شامل میشود، اما دامنۀ آن بسیار وسیعتر از سایت gadgets361 این دیدگاه است. در انتخاب برنامههای آن کمی محدودیت خواهید داشت که شرکت سازنده هنوز موفق به حل شدن آن نشده است. میتوانید از این محصول با تعادل کامل استفاده کرده و فناوری پیشرفتهای را هم در اختیار بگیرید. این بدان معناست که ما احتمالاً شاهد تکنولوژیهای پوشیدنی و فاکتورهای جدیدی برای مقابله با چالشهای بهداشتی و یا استفاده از شبکههای اینترنتی پرسرعت هستیم. از نظر شکل و اندازه، طراحی بدنه خارجی سرفیس پرو در سالهای اخیر، تنها از نظر جزئیات فرق کرده است و هنوز هم میتواند انتخاب خوبی برای خرید لپ تاپ مایکروسافت باشد. این محصول با وزن ۱۵۳۴ و ۱۶۴۲ گرم در مدلهای متنوع در اختیار شما قرار گرفته و کمی سنگینتر از گزینههای دیگر خواهد بود. در این مرحله حساب شما فعال شده و مایکروسافت به شما پیشنهاداتی از قبیل ساخت یک پین قوی یا حتی استفاده از اثر انگشت میدهد. آدرس ایمیلی را که می خواهید برای این حساب استفاده کنید در جعبه آدرس ایمیل تایپ کنید و گزینه Next را انتخاب کنید.

برای مثال، شرکت دارویی فایزر از سازمان «IBM’s Watson» برای تجزیه و تحلیل حجم عظیمی از دادههای متفاوت جهت کشف دارو استفاده میکند. برای شروع کافیست روی سرویسی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. برای نهایی کردن و شخصی سازی کردن اطلاعات اکانت خود نیز روی نماد پروفایل در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ، سپس ویرایش پروفایل را از فهرست کشویی انتخاب کنید. در مجموعه دادههای برچسبدار برخی از پارامترهای ورودی و خروجی مشخص هستند. طراحی مینیمال مایکروسافت استور با آن گوشه های گرد و انیمیشن های جدید با زبان طراحی ویندوز ۱۱ هماهنگی دارد و دسته بندی های منظم آن به کاربر کمک می کند اپلیکیشن، بازی، فیلم و سریال موردنظر خود را آسان تر و سریع تر از گذشته پیدا و دانلود کند. یادگیری نیمه نظارت شده میتواند مشکل نداشتن دادههای دارای برچسب کافی (یا موضوعاتی که امکان تهیه برچسب کافی برای آن نیست) برای آموزش الگوریتم یادگیری نظارت شده را حل کند.

در ادامه بهتر است در مورد زبان برنامه نویسی پایتون را بهتر بشناسیم نیز بیشتر بگوییم. بیشتر سیستم های اتوماتیک بر اساس یک الگوریتم مشخص عمل کرده و کاری خارج از این الگوریتم انجام نمی دهند ؛ ولی ماشین لرنینگ توانایی این را دارد که داده های مختلفی را دریافت کند ، رابطه بین آن ها را درک کرده و بین داده های دریافتی و اطلاعات از پیش تعریف شده مقایساتی را انجام دهد . همانطور که پیش تر در مقاله فعال سازی اکانت مایکروسافت Microsoft در ویندوز با دور روش آسان اشاره شد نرمافزاری های ارائه شده از کمپانی مایکروسافت فراتر ازپکهای نرمافزاری مانند Microsoft Windows و مایکروسافت آفیس Microsoft Office عمل کرده و خدمات آنلاین رایگانی برای انجام کارهای مختلف در خانه یا محل کار شما ارائه میدهند. مهندسی یادگیری ماشین مهمترین و پرتقاضاترین شغل فعلی هوش مصنوعی در جهان است.

سرفیس بوک ۳ دارای دو اندازه صفحه نمایش ۱۳.۵ و ۱۵ اینچی است و گزینههای جالبی هم برای پیکربندی خواهد داشت. اندازه گیری چشمگیر طول عمر باتری هم بدین طریق بسیار ساده خواهد بود. مایکروسافت برای سرفیس پرو ایکس، ۱۵ ساعت عمر باتری فراهم کرده است که تقریبا دو برابر سرفیس پرو ۷ است. اگر میخواهید که احساس خوبی از کار با صفحه کلید لپ تاپ خود داشته باشید، خرید لپ تاپ مایکروسافت سرفیس بوک ۳ میتواند برای شما مناسب باشد. مایکروسافت از شما در Rewards program با آزمونهای مختلف، نظرسنجیها و سایر کارهایی که میتوانید امتیاز جمع آوری کنید، استقبال میکند. در نگاه اول، این محصول شباهت بسیار زیادی به سرفیس پرو ۷ دارد. جدای از افزایش حجم مواد غذایی با به كارگیری علم بیوتكنولوژی، یكی از مهمترین جنبههای این علم بالا بردن ایمنی و سلامتی مواد غذایی حاصل از میكروارگانیسمها است. سرفیس بوک ها، محصولات تحسین برانگیزی از جانب کاربران و سازندگان لپ تاپ ها هستند که شما با خرید یکی از آن ها، به راحتی می توانید صاحب یک لپ تاپ قدرتمند، جذاب و با کیفیت بالا شوید. سرفیس ها از امکانات بالایی برخوردارند، در هنگام خرید لپ تاپ مایکروسافت، سری سرفیس ها، به سه ویژگی اصلی آن ها یعنی وب کم، بلوتوث داخلی و بلندگوهای داخلی، توجه کنید.

تجربه معلمها و تحقیقات نشان میدهد دانشآموزان تمایل زیادی دارند که در زمینه کار با رایانه، به کسی که در مورد رایانه چیزی نمیداند آموزش دهند و از این طریق میتوان حس همدلی و نوعدوستی را در دانشآموزان مشاهده کرد. با استفاده از این حالت در زمان بوت شدن ویندوز، کاربر میتواند بهطور مستقیم به یک کامپیوتر ابری به جای نسخه محلی ویندوز ۱۱ لاگین کند که برای افرادی کاربرد دارد که میخواهند روی سیستم ویندوزی خود چند حساب کاربری داشته باشند و آن را با دیگر افراد شریک باشند. بنابراین برای استفاده از سرویس های ترند و ضروری مانند OneDrive یا Skype باید یک حساب مایکروسافت Microsoft ایجاد کنید.

از مصرفگرایی به واسطه معرفی محصولات تازهای که هوش مصنوعی پیشنهاد میدهد که بگذریم، یادگیری عمیق در شبکههای اجتماعی الگوریتم مسئول معرفی افراد یا صفحههای جدید به کاربران است. ابزارهای اجتماعی که به شما امکان برقراری ارتباط از طریق ایمیل و چت و همچنین اشتراک و همکاری در پرونده های ذخیره شده بصورت آنلاین را می دهد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا با انتقاد از وضعیت سینکیانگ اعلام کرد که بازداشت جمعی و گسترده مسلمانان در این منطقه یادآور سوءرفتارهای نازیهاست. این لپ تاپها دارای صفحه کلید، قابلیتهای اتصال، صفحه نمایش و مشخصات فنی بسیار بالایی هستند و از سرفیس پرو گرفته تا سرفیس Duo هر کدام برای قشر خاصی از کاربران آماده میشود. سرفیس همواره سخت افزار مناسبی برای ویندوز است و بهترین امکانات آن را برای شما خواهد داشت. بخش Display که گنگ و کلی بود، حذف شده و گزینه های آن به دسته بندی های مرتبط منتقل شده است؛ برای مثال، گزینه انیمیشن به بخش Visual effects رفته یا گزینه «Make everything bigger» به بخش magnifier (ذره بین) تنظیمات مربوط به Accessibility (دسترسی پذیری) منتقل شده است. در بخشی از اين کشورها، در يکي دو سال اخير تحرکات شديدی از طرف دولتها برای سرعت بخشيدن به توسعه نانوتکنولوژی صورت گرفته و فعاليتهايی که تا قبل از اين به صورت خودجوش توسط محققان انجام ميگرفته است، با تشويق و حمايتهای مستقيم دولت ادامه يافتهاند.