کناف کاری قیمت کناف سقف و ساختمان خدمت از ما-کناف آوگون

پنل کناف 12.5 میلیمتر معادل پانل RG کناف است و دارای لبه AK میباشد که از این رو برای ساخت دیوار کناف و یا سقف کاذب داخل ساختمان مناسب است. پانل گچ برگ گچبرگ 12.5 میلیمتر قابلیت نصب سریع دارد و پس از نصب به سرعت قابل رنگ آمیزی و یا نصب کاغذ دیواری است. خرید پنل کناف با ضخامت 12.5 میلیمتر به صورت برگه ای و پالتی مقدور است و ارسال آن با انواع نیسان و خاور و کامیون تک و جفت و تریلی به سراسر ایران امکان پذیر است.

  • به طور معمول پیمانکار در ابتدای کار مبلغی رو به عنوان بیعانه دریافت میکنه که با توجه به شرایط فعلی و بالا پایینی بازار حدود 70 درصد از هزینه نهایی هست.
  • در صورت تقاضا برای نورپردازی، موارد مربوط به آن نیز به مراحل اجرای کناف سقف افزوده خواهد شد.
  • همچنین در صوت تمایل امکان بازدید کناف کار از پروژه شما و استعلام قیمت کناف امکانپذیر است.

از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا در انتهای مطلب همراه ما باشید. کنافی که امروزه نام آن را می‌شنویم، نوعی صفحه روکش‌دار گچی است. کناف یا روکش‌های کاغذی، برای ایجاد دیوارهای و سقف کاذب، و ایجاد دکور روی سقف یا دیوار استفاده می‌شود. عموما این سقف ها از جنس آلومینیومی هستند که قطعات داخلی آن ها گچ می باشد. لیست قیمت فروش مصالح و اجرا و دستمزد سقف گسترده و سقف مشبک و دیوار جداکننده و دیوار پوششی کناف را در این سایت مشاهده نمایید.

اگر اجرای کناف توسط تیم ماهری پیاده سازی نشده باشد،به جای نتیجه زیبایی عکس آن به ما بر میگردد. ممکن است سازه با محاسبات درستی پیاده ذسازی نشده باشد و یا کج شود.شرکت کناف آوگونباتیم حرفه ای اجرای کناف در تهرانو دوره دیده،اجرای پروژه سقف کناف در تهرانرا به بهترین شکل انجام می دهد. انواع مختلفی از سقف کاذب در دنیای معماری به کار می‌رود که یکی از آن‌هاسقف کاذب کناف است. بهتر است بدانید که کناف صفحه‌ای روکش‌دار از جنس گچ است که سبک‌تر از سایر عناصر است و حمل بسیار ساده‌ای دارد.

استفاده از سقف کاذب کناف چه مزایایی دارد؟

زیباتر کردن سقف از جمله کارهایی است که معماران داخلی در طول سال‌های متوالی به دنبال آن بوده‌اند.سقف کاذبیکی از این موارد است که به عنوان پوششی برای سقف اصلی به حساب می‌آید و آن را چشم‌نوازتر می‌کند. پس از اجرای کناف دیوار در فضای داخلی ساختمان، چنانچه مشکلی یا مشکلاتی در قسمت تاسیسات ساختمان بروز داد به راحتی می توان آن را از دیوار زمینه جدا کرده و پس از رفع مشکل نسبت به ترمیم و بازسازی دوباره دیوار اقدام نمود. امروزه در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی تغییرات قابل ملاحظه ای در زمینه زیبا سازی و تزئین فضای محیط به چشم می خورد. به طوریکه استفاده از متریال ها و مصالح ساختمانی روز به روز در حال توسعه و گسترش است. در این میان می توان به دیوار پوششی کناف و انواع گوناگونی از آن اشاره کرد که با همگام شدن با فناوری های روز و نیز سلایق مشتریانش در سراسر دنیا هر روزه بر محبوبیت استفاده از آن افزوده می شود.

اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین. از عناصر تاسیساتی برای آویزگیری موقت سقف کاذب استفاده نشه. طبق آمارها، نرخ تورم 37% محاسبه شده اما تاثیرش در دستمزد و هزینه‌های جانبی کمتر از این مقدار است و البته به صورت مرحله‌ای بروز میکنه. علاوه بر مواردی که در بالا اشاره کردیم، هزینه‌های جانبی رو هم باید در نظر بگیریم. مثل هزینه حمل، هزینه‌ی مصالح زیر پا، هزینه‌ی وسایل کار، مالیات، بیمه و مواردی از این قبیل که بین پیمانکار و کارفرما توافق میشه. کناف دکوراسیون امیدوار است در ادامه راه با ایجاد شبکه یکپارچه از مجریان با تجربه در سراسر کشور نسبت به ارتقا سطح فنی مجریان نقش پررنگی را ایفا نماید.

کناف کاری قیمت کناف سقف و ساختمان خدمت از ما-کناف آوگون

این بدین معنا است که هر چه ارتفاع محل انجام کار بیشتر باشد، هزینه اجرت آن نیز قیمت کناف کاری بالاتر می‌رود. همچنین درزگیری هم بر قیمت اجرای کناف در ساختمان‌ها می‌افزاید. به طور کلی قیمت کناف در ایران با نوسان قابل توجهی همراه است.

در واقع کناف یک سازه از سیستم های ساخت و ساز خشک یعنی بدون آب است. که امروزه به عنوان یک سازه مدرن جایگزین مصالح سنتی قدیمی شده است. تا به اینجای کار بامزایا و ویژگی‌های سقف‌های کنافآشنا شدیم. حالا نوبت به بررسی معایب و مشکلات این نوع سقف‌های کاذب می‌رسد. دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اجرای نادرست مرحله زیرساخت اشاره کرد.

به طور معمول پیمانکار در ابتدای کار مبلغی رو به عنوان بیعانه دریافت میکنه که با توجه به شرایط فعلی و بالا پایینی بازار حدود 70 درصد از هزینه نهایی هست. یا مثلاً، قیمت ارائه شده برای کار تا ارتفاع 3 متر است، به ازای افزایش هر متر، مبلغی به کار اضافه میشه. در بعضی کارها با متراژ پایین، دیگه قیمت نهایی، متری حساب نمیشه و به صورت توافقی (چکی) پرداخت میشه. ممنونم از اينكه ليست قيمت به روز كرديد و آناليز كناف در اختيار ما گذاشتيد . به منظور دسترسی آسوده تر در هنگام نظر دهی، نام، ایمیل و وبسایت مرا در این مرورگر ذخیره کن.

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد. از این رو می توان آن را به سلیقه مصرف کنندگان نهایی در هر فرم و شکلی تغییر داد. به موجب آنکه کناف دیوار فضای کمتری را اشغال می کند از این رو فضای مفید پارتیشن ها و زیربنای دیوارها در یک ساختمان افزایش می یابد. در واقع با در نظر گرفته قدمت 80 ساله این شرکت و فعالیت های طراحانی بالغ بر نفر طی این سال های طولانی، می توان آن را یکی از معتبرترین شرکت های بین المللی در صنعت ساخت دیوار کناف نامید. سقف کناف یک نوع از انواع سقف کاذب است که در هر محیطی قابل اجرا است و با هر جایی سازگاری دارد.

فضای خالی داخل دیوار کناف، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم کرده، و دسترسی به تاسیسات الکتریکی را نیز امکان‌پذیر می‌کند. زیر قیمت کارخانه کناف ایران همراه با بروز رسانی منظم قیمت محصولات سقف کاذب می باشد. فروشگاه اینترنتی کناف با ارائه کلیه محصولات و خدمات اجرای انواع سقف گسترده و سقف مشبک و انواع دیوارهای جداکننده و پوششی و زیر سازی آنها، در خدمت شما عزیزان جهت خرید و ثبت سفارش و ارسال به تمامی نقاط ایران می‌باشد. رعایت‌نکردن استانداردهای اجرای کناف، به ترک‌خوردن و موج‌انداختن سطوح منجر می‌شود و هزینه دورریز مصالح و تعمیرات را افزایش می‌دهد. سقوط و خرابی سقف و دیوار هم از دیگر مواردی است که می‌تواند به بروز خسارات جانی منجر شود. بعد از اتمام نصب کناف، باید برای برق‌کشی و نصب روشنایی و نقاشی ساختمان هم هزینه‌ای در نظر بگیرید.

آیا قیمت کناف به ضخامت پنل وابسته است؟