قبل از انتخاب یک اتاق فرار به چه نکاتی توجه کنیم؟ اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. نگران نباشید در هر زمان از بازی و به هر دلیل نتونستین ادامه بدین و یا از مسیر بازی خارج شدین گیم مستر به شما کمک خواهد کرد تا بازی رو تموم کنید. در صورتی که در طول بازی شما در حل پازل و یا عبور از مرحله‌ای دچار مشکل شده باشید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درخواست کمک کنید. همچنین در صورتی که گیم مستر احساس کند که شما از زمان بازی بسیار عقب هستید خودش به شما راهنمایی خواهد کرد.

همچنین در پرتال مای اسکیپ گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید . بنابراین به‌منظور بهتر شدن بازی و آماده‌سازی کامل، حتماً آزمایش بازی که اصطلاحاً پلی تست نامیده می‌شود، ضروری جدیدترین متد تیم سازی مدیران است. درواقع بازی قبل از اجراشدن باید حداقل بین 5 تا 10 بار توسط تیم‌های تست، بازی شود. اگر رنگ سیاه به میزان متعادل استفاده شود، بسیار مرموز خواهد بود. رنگ سفید، حس پاکیزگی را القا می‌کند و طراحان از رنگ سفید برای ایجاد هارمونی و تعادل کنار رنگ‌های دیگر استفاده می‌کنند. رنگ قهوه‌ای احساس آرامش و راحتی خیال را بیشتر می‌کند؛ اما باید با ترکیب یک رنگ فعال یا غیرفعال باشد؛ زیرا احساس خستگی را به دنبال دارد.

خرید بلیط اتاق فرار

این سطح بسیار پیشرفته است و در اکثر بازی‌ها، شما می‌توانید نقاطی به‌راحتی در دسترس برای نصب بلندگوها پیدا کنید. اگر صاحب‌خانه از کاری که می‌خواهید انجام دهید اطلاع نداشته باشد، قطعاً مجموعه را دچار مشکلات زیادی خواهد کرد. سعی کنید صاحب‌خانه را قبل از اجاره ملک کاملاً از اتاق فرار مطلع کرده و حتی به او پیشنهاد بازی در یکی از اتاق فرارها را هم بدهید. نام مجموعه، تم و سناریوی بازی، نباید شبیه به اتاق‌های دیگر باشد. زمانی اتاق با نام و سناریوی خاصی در اوج بوده و هست، تمام مسیر روند رشد بازاریابی خود را طی کرده ولی شما با یک انتخاب اشتباه علاوه بر اینکه بازاری نخواهید داشت، باید همواره پاسخگوی مخاطبان درباره تفاوت و چرایی انتخاب این موضوع و سناریو باشید. کارخانه اتاق فرار دقیقاً به همین منظور ساخته شده است که پاسخ این سؤالات را بدهد.

ساخت اتاق فرار

اتاق فرار ترسناک یکی از محبوب ترین ژانرها در بین بازیکنان است. در این ژانر از هر چیزی برای ترساندن بازیکنان استفاده می شود اما هیچ آسیبی به آنها زده نمی شود و صرفا حس استرس و ترس در وجودشان به وجود می آید. لازم به ذکر است که این ژانر معمولا دارای محدودیت سنی، افراد با بیماری های خاص و خانم های باردار است.

  • با توجه به این که این بازی ترکیبی از بازی های منطقی، معمایی، حرکتی و گروهی …
  • شما خود را برای دقایقی خارج از زندگی و اتفاقات روزمره خواهید یافت.
  • این چالش ها می توانند به صورت فیزیکی، مکانیکی، نور، صدا پردازی و یا ریاضی باشند.
  • اتاق فرار (اسکیپ روم) یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند.
  • همانطور که می دانید ژانر روشی است برای دسته بندی مضمون یک اثر هنری؛ فیلم، بازی، داستان و …، هر اثر هنری می تواند دارای یک یا چند نوع ژانر مختص به خود باشد، بیشتر نظریات در باب ژانر ها از مفاهیم نقد ژانر ادبی وام گرفته شده است.
  • برخورداری از شریک مناسب، میزان ایده‌ها، آگاهی، هوش و تجارب را چند برابر می‌کند، همان‌طور در زندگی شخصی نیز ما همیشه به دنبال یک همسر برای رشد و تکامل هستیم.

قبل از انتخاب یک اتاق فرار به چه نکاتی توجه کنیم؟ اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

کاملاً از نام برخی سبک‌های معرفی شده در این بخش مشخص است که کدام یک صحنه‌های ترسناکی خواهد داشت و کدام یک بدون ترس و وحشت روبه‌جلو خواهد رفت. همان‌طور که قبلاً گفتیم انتخاب سبک‌ها قطعاً سلیقه‌ای است اما اگر قصد تجربه هیجان بیشتری را دارید، انتخاب از ژانرهای ترسناک‌تر احتمالاً برایتان جذاب‌تر خواهد بود. سفر به دنیای ناشناخته‌ها مانند اعماق زمین، سیارات دوردست، فرورفتن در یک سیاه‌چاله، بدن انسان، کشف‌های علمی هیجان‌انگیز و عجیب و مواردی ازاین‌دست، تم اصلی اسکیپ روم هایی با ژانر علمی-تخیلی هستند. می‌توان گفت برخی سناریوهای این ژانر، جزء معدود بازی‌های مجاز برای کودکان محسوب می‌شوند. در یک ژانر علمی-تخیلی، نقش دانشمند، فضانورد، پزشک، یک مهندس خبره یا صرفا یک علاقه‌مند به سفرهای علمی را بر عهده می‌گیرید. در این ژانر از بازی‌های اتاق فرار شما در غالب یک کارگاه وارد بازی می‌شوید و باید معما مطرح شده را با کمک سرنخ‌های پنهان حل کنید و سر از اصرار این بازی درآورید.