دستگاه لوله باز کن معرفی انواع دستگاه لوله باز کنی ابزار شهرام

کیفیت بالا در کنار عملکرد خوب باعث شده است تا امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به خرید و استفاده از دستگاه لوله بازکن فرغونی باشند. این دستگاه ها یکی از انواع دستگاه های لوله باز کن می باشند که سر فنر آنها مانند فرغون طراحی و ساخته شده است و همین عامل باعث می شود تا عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهند. امروزه افراد زیادی هستند که علاقه مند به خرید یک دستگاه لوله بازکن خانگی برای منزل خود هستند. به راحتی می تواند باعث باز شدن گرفتگی لوله ها و همچنین زدودن لایه های چربی و مو و مواد زائد از جداره‌های لوله فاضلاب می گردد. در هنگام کار کردن با هر یک از انواع دستگاه لوله‌باز کن برای جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب باید از دستکش چرمی استفاده کرد. به همین علت شما می توانید علاوه بر موارد خانگی در موارد صنعتی نیز به راحتی از دستگاه های لوله باز کن ساده استفاده کنید و از مزایایی که به شما ارائه می دهند نهایت بهره را ببرید.

انواع دستگاه لوله بازکنی با فنر G500

گشت و گذاری بین محصولات مختلف با ویژگی‌های بعضا نامعلوم (مخصوصا جنس فز در نمونه‌های فلزی) ممکن است شما را برای خرید بهترین گزینه گیج کند. به همین دلیل بیشتر شرکت‌های تاسیسات فنی و لوله بازکنی اصولا با همین دستگاه به همه درخواست‌ها رسیدگی می‌کنند. مثلا همان‌طور که می‌توان حدس زد، فنر لوله بازکنی معمولی برای گرفتگی‌ها سخت شاید چندان مناسب نباشد. اما با فنرهای فولادی می‌توان انواع رسوبات سنگین و ریشه درختان را برطرف کرد.

دستگاه لوله باز کن معرفی انواع دستگاه لوله باز کنی ابزار شهرام

یک تقسیم بندی دیگر برای دستگاه های لوله باز کن تقسیم بندی آنها به دو گروه قابل حمل و غیر قابل حمل می باشد. اگر شما هم قصد دارید که از قیمت این دستگاه ها مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از بخش محصولات وب سایت ما دیدن کنید. اما گاهی اوقات با روش‌های خانگی قادر به حل مشکل نخواهیم بود و اینجاست که مجبوریم دست به دامان ابزار لوله باز کن شویم. از این دستگاه برای مصارفی چون فاضلاب سینک ظرفشویی، فاضلاب حمام، فاضلاب توات و سرویس بهداشتی، فاضلاب پارکینگ و… ✅ به طور کلی قابلیت های این دستگاه در باز کردن کفشور حمام، آشپزخانه، پارکینگ، حیاط و همچنین سیفون توالت فرنگی و ایرانی نیز، نمایان است. قابلیت باز کردن شدید ترین و پیچیده ترین گرفتگی ها در لوله های طویل و بلند.

این دستگاه داری موتور تک فاز و سیستم چپ گرد و راست گرد برای فنر است. از این دستگاه برای باز کردن لوله‌های سرویس بهداشتی و آشپزخانه منازل و کارهای ساختمانی استفاده می‌شود. کیفیت تمامی محصولاتی که در فروشگاه ما وجود دارند به طور کامل به شما ضمانت داده می شود و در نتیجه شما می توانید با خیالی راحت خرید خود را از وب سایت ما انجام دهید. گاهی اوقات ممکن است با استفاده از مواد لوله بازکن بتوانیم نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم. به همراه نداشتن عوارض زیان آور از جمله پوسیدن و سوراخ شدن لوله های فاضلاب برخلاف دستگاه هایی مثل فنر با دریل. تقریبا قیمت تمام فنرهای دستگاه لوله باز کن در حدود ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

یکی از ویژگی های اصلی این محصول این است که کار کردن با آن بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی لوله ها را لوله بازکنی ارزان فوری تخلیه می کند. به این ترتیب می توانید کارکرد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و با اطمینان بیشتری این دستگاه ها را خریداری کنید. یک توصیه مهم در زمان خرید این دستگاه ها این است که از صاحب محصول بخواهید که در مقابل شما آن را روشن کرده و با آن کار کند. این دستگاه در یک طرف فنر و در طرف دیگر دارای نیروی محرکه‌ای است که کمک می‌کند، فنر در لوله حرکت کند. معمولا داری قفل بر روی دستگیره است و قابلیت استفاده از سایزهای مختلف فنر را دارد.

  • اما چرا فنر لوله بازکنی با دریل چنین محبوبیتی دارد؟ علت این موضوع را باید در پایین بودن سرعت چرخش فنر در روش فنر دستی لوله باز کنی، و همچنین وزن و حجم بالای دستگاه فنر لوله بازکنی دانست.
  • لوله بازکنی با فنر برقی ابزاری بسیار مفید و کارآمد در رفع انواع گرفتگی و انسداد در لوله های فاضلاب خانگی و شهری می باشد.
  • در صورتی که شما هم جز این دسته از افراد هستید می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید و با ورود به بخش دستگاه های لوله باز کن ارزان قیمت این دستگاه ها را مشاهده کرده و یکی از آنها را برای خرید انتخاب کنید.
  • دستگاه های لوله باز کن دارای انواع مختلفی می باشند و هر یک از آنها نیز دارای کاربردهای خاص خود هستند.
  • انواع دستگاه لوله بازکنی به راحتی و بدون آسیب دیدگی به اطراف لوله قادر است گرفتگی لوله های شما را باز ‌نماید.
  • انواع دستگاه لوله بازکنی و فنر لوله بازکن جهت به کارگیری در شرکتلوله بازکنی و اکیپ های محافظت و تعمیر ساختمان مناسب هست.

اگر شما هم قصد دارید که از قیمت این دستگاه ها مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از بخش محصولات صنعت گستر ایرانیان دیدن کنید. پس از بررسی هزینه‌های به انتخاب خودتان و با توجه به پروفایل هریک از متخصصان، می‌توانید خدمات لوله بازکنی را دریافت کنید. در واقع این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام تکنسین پروژه شما را انجام دهد.

کارکرد دستگاه لوله بازکنی دریلی نیز به این صورت است که با اتصال فنر فلزی به قسمت دریل دستگاه، می توان با چرخش سریع فنر، تمام رسوبات درون لوله گرفته شده را از بین برد. استفاده از این دستگاه نسبت به مدل های دیگر خطرناک تر می باشد به این دلیل که این امکان وجود دارد در حین چرخش، فنر فلزی از دستگاه دریل جدا شده و به سمت دست ها و یا صورت پرتاب بشود. دستگاه لوله بازکن فنری، بهترین و معروف ترین وسیله برای رفع گرفتگی و باز کردن چاه فاضلاب می باشد.

دستگاه لوله بازکنی کیفی