حلقه زن و شوهر جواهرات Tianyu طلای خالص موسانیت الماس برای ست حلقه ازدواج | hsaatchi

بهترین نمونه برای افرادی است که سادگی را می پسندد و یا اینکه بودجه کافی جهت خرید حلقه هایی با وزن سنگین سایت طلا و جواهر تر را ندارند. نمونه حلقه های است که بسیار شیک و لوکس از جنس طلا یا نقره ساخته می شوند. این مدل همان طور که از نامش پیداست به شکل جفت و ست خریداری می شوند و ممکن است طلا زرد، طلا سفید و….

  • همانطور که قبلاً اشاره شد، حلقه های ازدواج اغلب در انگشت چهارم از راست در دست چپ، مخصوصاً در ایالات متحده و انگلستان، پوشیده می شوند.
  • اگر به دنبال راهکاری برای تمیز کردن آن هستید ابتدا مایع ظرفشویی و جوش شیرین را مخلوط کرده و خمیری به دست بیاورید.
  • حلقه ازدواج در دست چپ و انگشت حلقه (انگشتی که کنار انگشت کوچک دست است ) انداخته می‌شود.
  • هرچند تراش‌های الماس به‌کاررفته در این محصول بسیار کوچک و ظریف هستند، بااین‌حال ما با یک حلقه نامزدی پرشور و نشاط و پرجلوه روبه‌رو هستیم.
حلقه‌ی نامزدی طرح تاج طلای رزگلد با نگین الماس‌تراش برلیان ازجمله نمونه‌های خاص و محبوب این مجموعه است که طرحی از یک تاج ظریف و خیره‌کننده را به کمک رزگلد به نمایش گذاشته است. هرچند تراش‌های الماس به‌کاررفته در این محصول بسیار کوچک و ظریف هستند، بااین‌حال ما با یک حلقه نامزدی پرشور و نشاط و پرجلوه روبه‌رو هستیم. این روزها خرید حلقه طلا زنانهو مردانه دست‌ساز طرفدارن زیادی دارد. اگر شما هم به دنبال مدل خاص با طراحی منحصربه‌فرد برای حلقه ازدواج‌تان هستید، عکس حلقه موردنظرتان را برای دیجی‌زرگر بفرستید، تا به صورت سفارشی برای شما ساخته شود. گالری اینترنتی کاوه سپاهی بهترین بستر برای خرید اینترنتی کاملا امن و معتبر انواع طلا و جواهرات مورد نیاز شما در ایران است .

انواع حلقه ازدواج

حلقه زن و شوهر جواهرات Tianyu طلای خالص موسانیت الماس برای ست حلقه ازدواج | hsaatchi

این مدل امروزه بسیار محبوبیت و طرفدار پیدا کرده است و قابل سفارش و طراحی در انواع رنگ های طلا می باشد‌، قیمت آن بستگی به ساده بودن یا دارا بودن نگین اتمی متفاوت می با شد. اگر مشتاق مقایسه قیمت حلقه های خانم ها و آقایان هستید باید متذکر شویم که حلقه های طلایی زنانه لزوماً گران قیمت تر از مدل مردانه نیستند. ظرافت در ساخت، طراحی مدرن و متفاوت، قیمت مناسب، رفتار دوستانه پرسنل از ویژگی های این طلا فروشی است که شما را به خرید از آن راغب می کند. بر طبق داستان های قدیمی، پوشیدن یک انگشتر که نشانه تعهد بر شخص خاصی نیست، بر انگشت حلقه در دست چپ، می تواند بدشانسی بیاورد. متأسفانه، درک امروزی ما از آناتومی بدن، نشان می دهد که همه انگشتان دارای اتصال وریدی با قلب هستند و هیچ رگ منفردی وجود ندارد، و این آگاهی علمی، نمادگرایی ذکر شده را در انتخاب انگشت حلقه در هم می شکند. با این وجود، هنوز هم این سنت توسط بسیاری از زوجین در سراسر جهان اجرا می شود و نشان دهنده تعهد و صداقت آنها نسبت به یکدیگر است.

خودتان قرار ملاقات با تحویلدار ویژه طلا و جواهر احسان را در آن محل بگذارید. دقت داشته باشید طلای ارسالی همیشه چندین مرحله قبل تحویل، مورد بازبینی قرار می گیرند تا آماده تحویل به شما باشد. پس در هنگام تحویل گرفتن به سالم بودن از نظر شکستگی یا پارگی توجه لازم را داشته باشید. شما چک ها و پیش قسط را تحویل می دهید و از تحویلدار ویژه طلا و جواهر، طلا خریداری شده را سالم تحویل می گیرید.

انتخاب سایز مناسب در خرید طلا بچه گانه