بهترین فریم ورک های سئو فرندلی جاوا اسکریپت کدامند؟

در کل سئو وب سایت به سه بخش سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم میشود، که در این مقاله به طور کامل به توضیح و نحوهی بهبود سئو تکنیکال میپردازیم. در این بخش به مهمترین موارد سئو تکنیکال اشاره می شود که رعایت کردن آن می تواند نقش موثری در بهبود سایت داشته باشد. عدم استفاده از این دو زبان، نقشی بسیار مهم در کاهش رتبه سایت و هم چنین آثار منفی در سئو فنی سایت خواهد داشت. کم حجم بودن تصاویر و عکس های موجود در صفحات سایت نکته مهم دیگری است که می تواند سرعت بارگذاری را تا حد چشم گیری افزایش دهد. افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت در گوگل با انجام بهینه سازی عکس و هر یک از موارد موجود در سایت، امکان پذیر خواهد بود. ابعاد تصاویر به خودی خود تاثیر چندانی در سئوی محتوا ندارد، اما زمانی حائز اهمیت میشود که بدانید اندازه تصاویر، تاثیر مستقیمی بر سرعت ایندکسشدن یا لودشدن سایت شما دارد، بنابراین هر چه از تصاویر کم حجمتر و در نتیجه با ابعاد کمتری استفاده کنید، سرعت وبسایت خود را افزایش دادهاید. وی در مطالعه خود که شامل تجزیه و تحلیل بیش از یک میلیون نتیجه جستجوی گوگل است، این نتیجه رو توصیف کرد.

بله یعنی اگر شما در کلمه کلیدی طراحی سایت اولین لینک طبیعی گوگل باشید ماهیانه چیزی در حدود ( ۳۶۰۰-۳۶۰۰۰ ) بازدید کننده تنها از همین کلمه کلیدی دارید! با وجود این که با دقت این صفحه را طراحی کرده ایم، تنها چیزی که موتورهای جستجو می بینند متن و لینک است. به صفحه ای که کاربران میتوانند ببین در کجای سایت شما هستند bread crump می گویند. افزایش بازدید سایت از طریق این روش به سادگی امکان پذیر می گردد. آشنایی بسیار خوب و نزدیک کراولر موتور های جستجو با کد ها و تگ های زبان HTML5 موجب می شود تا بررسی سایت به سادگی انجام گیرد. وضعیت صفحات ایندکس شده قطعا یکی از کاربردی ترین اقدامات به منظور بهینه سازی سایت می باشد. یک سایت هنگامی به موتورهای جستجو کمک می کند که از نشانه های فنی مناسبی برخوردار باشد و این توانایی را دارد تا بدون هیچ گونه مشکل و دردسری منظور و هدف سایت را متوجه شود. بدون داشتن وضعیت مناسب در سئو تکنیکال نمیتوان به سمت سئو داخلی رفت و بدون داشتن سئو داخلی خوب نمیتوان اقدام به سئو خارجی سایت کرد . سئو تکنیکال یکی از مهم ترین بخش هایی است که در آژانس های دیجیتال مارکتینگ در بخش خدمات سئو خود برای سایت ها انجام می دهند.

نکته مهم در خصوص انتخاب عنوان صفحه این است که کلمه کلیدی (Keyword) مدنظر شما باید در آن استفاده شده باشد. کلمه کلیدی هستند، شاید بپرسید چه لزومی داشته که چندین صفحه با یک مضمون و کلمه کلیدی داشت و یا اصلا همچین چیزی ممکن است؟ شاید باور بسیاری از افراد بر این است که یادگیری سئو تکنیکال جزء سخت ترین آموزش ها بوده و همانند یادگیری مهارت های برنامه نویسی از دشوارترین کارهایی است که هر فردی از انجام آن ترس و واهمه دارد. گرچه این عامل شاید تاثیر کمی روی رتبهبندی داشته باشد، اما امروزه استفاده از https تبدیل به یک استاندارد شده است. توجه نمایید هر خبر اشاره ای به فضای فرهنگی سایت داشته باشد و روی ساختار لینکها دقت کنید که این موضوع رعایت شود و اخبار مرتبط فرهنگی به صورت درستی به یکدیگر متصل گردند. بسیاری از المانهای قدیمی سئو، مانند لینکهای ورودی و ساختار درونی، هنوز هم کارایی دارند و لازم است که آنها را در نظر داشته باشیم. گوگل و عموما تمام موتورهای جستجو تلاش دارند تا بهترین نتایج را برای سرچ های کاربران نمایش دهند. به بخش تنظیمات گوگل کرومتان بروید و در قسمت سرچ بار، Javascript را سرچ کنید. چه سئوکار مبتدی باشید و یا حرفه ای، باید به ابزارهای اصلی که در سئو تکنیکال نقش مهمی دارد از جمله گوگل انالیتیکس و گوگل سرچ کنسول مسلط باشید.

اگر هیچ کدام از منابع موجود در لیست نباید مسدود شوند، با ستون دستورالعمل های روبات ها را بررسی کنید تا ببینید کدام دستورالعمل نادرست پیدا شده است، بنابراین شما می توانید آن را به سرعت حل کنید. مهم این است که به یاد داشته باشید که دوستیابی تلفن همراه بر اساس یک صفحه ارزیابی می شود، بنابراین شما باید هر یک از صفحات مقصد خود را برای به اشتراک گذاری تلفن همراه به صورت جداگانه، یک بار در هر زمان، بررسی کنید. بعضی از این فاکتورها مربوط به تجربه ی کاربری یا UX سایت بوده همانند سرعت لود شدن یک صفحه از سایت.

با این کار به سئو تکنیکال سایت خود کمک می کنید. Bread crump شرایطی را برای کاربر فراهم می کند تا متوجه این موضوع شود که در کجای وب سایت شما قرار دارد. یکی از این موارد سئو تکنیکال است که بسیار مهم است.در این مقاله قصد داریم شما را با این روش آشنا کنیم. انتخاب هدفمند کلیدواژه برای تولید محتوا از جمله اولین نکات مهم و موثری است که باید به آن اشاره نمود. در ادامه با نکات آن آشنا می شویم. ما در وبلاگ میموس مفصل به توضیح آن پرداختهایم. به این دلیل که موتورهای جستجو قادرهستند سلیقه ی خود را با سلیقهی کاربران هماهنگ کرده و در تلاشند تا به روز رسانی خود را در راستای رضایت کاربر انجام دهد. خبر خوب این که هنگامی که سئو تکنیکال انجام می گیرد منجر به تقویت ساختار فنی سایت می شود و باعث شده هم رضایت موتورهای جستجو و هم کاربران را به دنبال داشته باشد.

میانگین حضور کاربر در وبسایت دوم 60 ثانیه و سایت بعدی 300 ثانیه میباشد . این تکنیکها جزء بهروزترینها تکنیکها در سال 2018 میباشد. کاربران باید بتوانند به سرعت و به راحتی محتوای شما را مصرف کنند و در سایت شما حرکت کنند. محتوا سنگ بنای اصلی هدایت ترافیک جستجوی ارگانیک به سایت شما است. در این حالت موتورهای جستجو مطلب شما را تکراری تشخیص میدهند. سایت باید به گونه ای باشد که زمانی که کاربر به قصد مطالعه مطلبی وارد سایت می شود، بتواند به راحتی مطلب مورد نظر خود را پیدا کند.از این رو لازم است تا برای محتوای سایت دسته بندی های درستی ایجاد کنید. وظیفه ی Screaming Frog به گونه ای بوده که تک تک برچسب ها، متا تایتل و متا توضیحات، URLها، تمام کنونیکال تگ ها، سرعت سایت و نقشه و هر چیزی که در سئو اثرگذار است را با دقت کافی بررسی می کند.از این رو هر سئوکاری باید بر این ابزار تسلط کافی داشته باشد. به عنوان مثال تصور کنید که متا تگ کنونیکال در وب سایت درست پیاده سازی نشده است. قبل از انتخاب عکس برای سایت باید مطمئن شوید بهترین فرمت عکس را برای قرار دادن در سایت انتخاب کردهاید. قبل از این اعلام رسمی، کدهای جاوا و Css در برخی از سایت ها توسط ربات ها بررسی نمی شدند و مخفی بودند.

ریدایرکت صفحات یاد شده به صفحه هایی مشابه یا صفحه اصلی سایت، موجب جلوگیری از کاهش رتبه سایت و آسیب دیدن سئو خواهد شد. اگر سرعت سایت شما پایین باشد امکان دارد رقیبان شما رتبه بالاتری نسبت به سایت شما بگیرند و محتوای شما از دید کاربران مخفی می شود.این مورد بر سئو تکنیکال شما تاثیر بدی میگذارد. دلیل محبوبیت بالا و عملکرد فوق العاده سئو وردپرس نسبت به cms های دیگر مثل جوملا ، اپن کارت و شاپیفای نیز همین است ، زیرا توسعه دهندگان وردپرس مرتبا آن را به روز می کنند. شما با استفاده از این تگ در صفحات مشابه سایت خودتان میتوانید به گوگل نشان دهید که محتوای این صفحات نسبت به هم تکراری نیستند و در اصل باید یکی از آنها را به عنوان صفحه اصلی ایندکس کند. در عین حال ، در حدود 75درصد کاربران در همان صفحه اول گوگل تصمیم خود را می گیرند و به صفحات بعدی نمی روند و چیزی در حدود 35درصد کلیک کل جستجوهای انجام شده را وبسایت هایی که در جایگاه اول گوگل قرار دارند ، از آن خود می کنند.

سئو تکنیکال یکی از مهم ترین بخش های مراحل سئو بوده که بیشتر به استاندارد بودن قالب و ایندکس شدن صفحات بدون دردسر برای موتورهای جستجو می پردازد. هدف نهایی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، ایجاد سایتی با دامنه قوی، طراحی زیبا و بدون نقص است که تجربه کاربری فوق العاده ای پدید آورد و از طریق جستجو به راحتی قابل دستیابی باشد. ارور 404 یکی از حساس ترین و مخرب ترین ارور ها در سئو سایت شناخته می شود. سرعت بارگذاری سایت یکی از مهم ترین فاکتور ها در کسب رتبه های برتر گوگل به شمار می رود. توصیه می شود برای خطای 404 صفحه ای در قالب سایت قرار دهید تا زمانی که بازدید کننده با این خطا روبه رو می شود به جای 404، یک صفحه ی طراحی شده به نمایش گذاشته شده و آن را به قسمت های مختلف سایت سوق دهد. هنگامی نمایش داده می شود که کاربر به صفحه ی مورد نظر مراجعه کرده و صفحه در سایت موجود نمی باشد.

در ادامه این گفتار اطلاعات بیشتری پیرامون فریم ورک های سئو فرندلی جاوا اسکریپت مطرح می کنیم. نکته: اگر از افزونه یواست استفاده می کنید و قصد دارید به رنک مث مهاجرت کنید ابتدا مقاله انتقال آسان اطلاعات از یواست سئو به رنک مث را ببینید. اطلاعات ارائه شده در این مقاله را به دقت بخوانید و به کار ببندید. بنابرین در سئو سعی می کنیم با روش ها و تکنیک های مختلف سئو خارجی به گوگل نشان دهیم که بک لینک های سایت ما طبیعی است و توسط خود ما ساخته نشده است. اگر سایت شما مشکلات اتصال به سرور دارد. یک قانون عملی خوب برای اینکه استراتژی سئو را تحت کنترل داشته باشید، این است که تاکتیکهایی را که توسط رقبای شما استفاده میشود، بررسی کنید.

به نحوه سازماندهی، گروه بندی و ارتباط میان صفحات سایت، ساختار سایت گفته میشود. ها یا داده های ساختار یافته همان کدهایی هستند که سئوکار توسط افزونه های سئو به سایت اضافه کرده تا محتوای هر بخش را برای موتورهای جستجو تعریف کرده و آنها را آشنا سازد. هر یک از این بخش ها به نوبه خود حائز اهمیت و جایگاهی ویژه اند. هنگامی که structured data اضافه می شود، موتورهای جستجو درک بهتری از بخش های مختلف سایت خواهند داشت. داده های ساختاریافته را بر مبنی قرارداد هایی می نویسند که موتورهای جستجوی اصلی بتوانند آنها را بررسی و درک کنند. مهم ترین هدف به کارگیری سئو تکنیکال این است که از نظر فنی وب سایتی طراحی شود که ساختار آن به نحوی باشد که موتورهای جستجوی گوگل بتوانند آن را بررسی کنند و مورد تاییدشان باشد. امکانی که باعث شده تا کاربران بتوانند با تمامی ابزار ها از قبیل تلفن همراه، تبلت و .. سایت را به راحتی مشاهده کنند، Responsive یا همان واکنش گرایی صفحات سایت نام دارد. تمامی این اتفاقها در نیم ثانیه رخ میدهد و شما بعد از جست و جو در کمترین زمان، بهترین نتایج را مشاهده میکنید.

اگر دقت کرده باشید، وقتی لینکی را در یک شبکه اجتماعی کپی می کنید، عنوان، توضیحات و عکس مربوط به آن به عنوان پیش نمایش، نمایش داده می شود. بالا رفتن سرعت سایت یکی از نکات سئو تکنیکال بوده که به زیر ساخت سایت مربوط می شود. استفاده از URL های کوتاه و هم چنین منظم از دیگر نکات موثر در حوزه سئو فنی سایت به شمار می رود. بهینه سازی و بروزرسانی دقیق و منظم سئو فنی، تمامی پیش نیاز های لازم در سایت برای لینک دهی و هم چنین بهینه سازی هر چه بهتر محتوا را فراهم می نماید. از طرفی دیگر منظم بودن URL عامل مهم دیگری برای جلب توجه کاربران به شمار می رود. گوگل توجه زیادی به این موضوع دارد و در رتبه دادن به سایت، توجه زیادی به این موضوع دارد. کاربرد این صفحات برای نشان دادن مطالب یک دسته بندی مشخص است که باعث می شود گردش کاربر در سایت افزایش یابد. 5- بکلینک (BackLink): بکلینک یکی دیگر از مفاهیم سئو است که در سئو خارجی بسیار کاربرد دارد. سرعت سایت در رتبه بندی سایت ها نقش بسیار اساسی داشته و برای گوگل در جایگاه ویژه ای قرار دارد. سئو بهینه سازی سایت باید در سه بخش سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی انجام گیرد.

احتمالاً با هزینههای هنگفت تبلیغات آشنا هستید البته مسأله فقط پول نیست. یا فقط کیک پنیر ریکوتا رو تایپ کنین. فقط کافی است کمی وقت صرف کرده و یک عکس باکیفیت و مرتبط پیدا کنید. یک سایت خبری در واقع یک وبلاگ بزرگ و توسعه یافته است ، بهینه نوشتن محتوا و تولید اخبار و مقالات باکیفیت و کپی نشده ، در سایت خبری هم مانند تمام سایت های دیگر باعث رشد میشود. گوگل هم خیلی به این مورد توجه می کند و به سایت ها توصیه می کند که از این سرویس استفاده کنند. با توجه به طول توضیحات که کوتاه است و پیش تر نیز ذکر شد که چیزی حدود ۱۶۰ کاراکتر می باشد، پس نیاز است از کلمات و عبارت های جذابی استفاده کنیم تا در میان رقبا متمایز باشیم. بررسی سئو فنی سایت به عنوان سومین عنصر مهم پس از سئو داخلی و خارجی، بیش از پیش به افزایش بازدید صفحات سایت در گوگل و هم چنین کسب جایگاه های برتر کمک خواهد کرد. شناخت ذائقه گوگل در این امر کمک بسیار زیادی به کاربران خواهد کرد.

کلمات کلیدی در صفحه نتایج جستجو به صورت پررنگ نمایش داده می شود که این موضوع برای جذب بازدید کنندگان بسیار حائز اهمیت است. با استفاده از تگ کنونیکال می توانید به گوگل نشان دهید که باید بر روی رتبه دهی کدام صفحه تمرکز کند. برای اینکه این ارور، روی سئو سایت شما تاثیر نگذارد، بهتر است که از روش ریدایرکت 301 استفاده کنید. برای اینکه راحت بتوانید این موضوع را درک کنید، بهتر است اول با آن آشنا شوید. سالم و درست بودن سایت از نظر فنی در این است که سرعت بالایی برای کاربران داشته و هم چنین بتواند درک و crawl آسانی برای موتورهای جستجو به همراه داشته باشد. در دوران تسلط بیچونوچرای دستگاههای همراه، دیگر نیازی به تکرار هربارهی این موضوع نیست که سایت شما باید باید باید باید برای استفاده در گوشیهای همراه بهینه باشد. به عنوان مثال ، در مورد بردکرامب، شما باید یک بار کد استراکچر دیتا را پیکربندی کنید و دیگر نیازی به اقدامات دیگر نیست. فایل robot.tx به عنوان یک فایل متنی این معنا را به ربات های گوگل منتقل خواهد کرد که نیازی به ایندکس شدن صفحه مورد نظر وجود ندارد.

مثلا اگر یک تصویر از سایتی معروف همانند ویکیپدیا را در بخش تصاویر گوگل جستجو کنید خواهید دید در سایتهای زیادی استفاده شده است. مثلا بیلبوردی که در یک محل پررفت و آمد نصب میکنید، تبلیغتان در تلویزیون و حتی چاپ تراکت. زمانی که JavaScript و CSS خاموش می کنید، شرایطی فراهم می شود که می توانید محل به وجود آمدن این مشکلات را در مرورگر شناسایی کنید. برای مثال زمانی که مشتریان انتظار مدل جدیدی از کفش ها را داشته باشند، این کمپانی مرجع است که مدل جدید را به آنها ارائه میکند. درباره توضیحات متا در دوره جامع سایت برتر مفصل توضیح دادیم اما گوگل گاهی این میزان را کموزیاد میکند و تصمیم گرفتیم یک مقاله درباره توضیحات متا بنویسم و نکات جدیدی را در آن بگوییم. هنگام نوشتن توضیحات متا ، سه نکته کلیدی خلاصه شده را در این مقاله فراموش نکنید. دقت کنید که در این تعاریف از سئو، سه نکته بسیار حائز اهمیت هستند و باید مورد توجه قرار گیرند.

باقی فاکتورها در تلاش هستند تا ربات های موتور جستجو درک درست و کاملی از صفحه ی وب سایت شما داشته باشند به عنوان مثال structured data در صفحات. تایپ در نرم افزار ورد، تایپ فایل های صوتی، طراحی و ایجاد اسلاید شوها در پاورپوینت، ورود داده به اکسل، صفحه آرایی، انجام تحقیق و مقاله ، رسم نمودار و چارت و پروژه های آماری spss از فعالیت هایی است که در این سایت به انجام می رسد. اصول سئو سایت چیست؟ لینک کنونیکال به موتورهای جستجو نشان میده که منبع محتوای منتشر شده چیست و به طور کامل مشکل رو برطرف می کنه. با منتشر شدن الگوریتم مرغ مگسخوار، وبسایتهای زیادی که از کلمههای کلیدی خاصی بیشازحد استفاده کرده بودند، مورد جریمه قرار گرفتند. به زبان ساده تر هنگامی که محتوای تکراری در سایت منتشر می شود و در دنیای سئو اصطلاحا duplicate content در سایت اتفاق می افتد، خزنده های گوگل به مشکل برخورده و در تشخیص محتوای اصلی دچار اشتباه می شوند.

اگر شما هم مانند این دسته از افراد فکر می کنید باید بگوییم سخت در اشتباهید و به تلاش خود در این زمینه ادامه دهید، زیرا مسلط شدن به سئو تکنیکال بسیار آسان و راحت بوده و مانند آب خوردن است و بدون هیچ پیش نیاز خاصی می توانید آن را فرا بگیرید. اگر به دنبال طراحی سایت و همچنین سئو و بهینه سازی برای سایت خود هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با پرشیانا وب تماس بگیرید. ۱. با عمل به نکات موجود در سئو تکنیکال ربات هایی که مسئول خزش و خزیدن در صفحات وب سایت هستند، به خوبی و در مدت زمان کوتاهی سایت را شناسایی می کنند. اما در عمل با اجرای سه روشی که در ادامه توضیح خواهیم داد، میتوان گفت که قسمت عمدهی مسیر بهینهسازی را طی خواهید کرد. در این قسمت از مقاله آموزش سئو چیست؟ مفهوم اصلی سئو تکنیکال ( Technical SEO )چیست ؟ سئو تکنیکال ( Technical SEO ) تمامی فعالیت های تخصصی در سایت به منظور ارتقا و بهبود فنی سایت است. دایرکتوریهای محتوایی. شما میتوانید مقالات خبریتان را وارد دایرکتوریهای تخصصی کنید.

از کاربردهای اصلی آن می توان به کشف مشکلات مربوط به کد ، به ویژه پیاده سازی های جاوا اسکریپت با منوها و رابط کاربری اشاره کرد. گوگل چطور صفحات جاوا اسکریپت را ایندکس میکند؟ React Native فریم ورکی است که با استفاده از آن می توان اپلیکیشن موبایل با استفاده از زبان جاوا اسکریپت نوشت. شما با amp کردن یک صفحه از سایت خودتان (که به کمک کدنویسی یا افزونه های وردپرسی انجام میشود) آن صفحه را در دیتابیس گوگل ذخیره میکنید. با یک لیست چند صفحه ای از نتیاج جستجو مواجه میشوید که بستگی به رتبه بندی گوگل دارد این صفحات ، و این صفحه نتایج جستجو را serp می نامند .

هرچند بر اساس نوع ماهیت این نوع از سئو، میتوان سئو تکنیکال را زیر مجموعه ای از سئو داخلی نیز دانست. Technical SEO از ضروری ترین اقداماتی است که در صورت انجام کاملا صحیح و دقیق آن باید شاهد یک ارتباط دوطرفه موفق میان سایت و موتور های جستجوگر گوگل نیز بود. سئو فنی یا تکنیکال به معنای بهبود جنبه های فنی وب سایت به منظور افزایش رتبه بندی صفحات آن در موتورهای جستجو است. همانطور که گفته شد، کارهای مختلفی وجود داره که می تونین انجام بدین تا تکنیکال سئو شما به طور قابل توجهی بهبود پیدا کنه و شما رو در رقابت سنیور سئو اصفهان جلو بندازه. از موارد فوق میتوانید بسیاری را خودتان انجام دهید اما قبل از این کار باید به خوبی با سئوی OnPage، OffPage و تکنیکال آشنا باشید و به این نکته توجه کنید که آزمون و خطا در سئو تنها حجم کارهای شما را در آینده افزایش میدهد و ممکن است توسط گوگل جریمه شوید. بحث در مورد رندر صفحه وب رندر سمت مشتری (CSR) و رندر سمت سرور (SSR) تنها در سال های اخیر برای سئو مطرح شده است.

ظاهر جستجو، بهبود HTML و فرایند پیدا کردن مشکلات رو ادامه بدین. یک تگ کنونیکال قطعهای از کد HTML است که نسخه اصلی را برای صفحات تکراری و مشابه تعریف میکند. گوگل با کد نویسی های سنگین در سایت مخالف است. همانطور که در بالا به آن اشاره شد، قسمتی از سئو سایت بوده که در ارتقای المان های داخلی سایت نفش موثری دارد و کمک می کند تا رتبه های بالاتری را در گوگل از آن خود کنیم. این روش تاثیری بر روی محصولات شما ندارد و به سایت شما از لحاظ فنی کمک می کند. بنابراین اگر شما میخواهید امنیت وبسایت خود را تامین کنید لازم است که یک گواهینامه SSL بر روی وبسایت خود نصب کنید. اجرا SSL و جایگزینی آن به جای برخی از قدیمی ترین پروتکل ها از جمله http و www یکی دیگر از فاکتور های افزایش ایمنی سایت به شمار می رود. اگه Google صفحات وب کند، بدون پاسخ و یا گیج کننده رو در اولویت قرار بده، کاربران Google احتمالاً درخواست های جستجوی خود رو به جای دیگه ای می برن.

اما چه زمانی بک لینک ها تاثیر مثبتی بر رتبه گوگل دارند؟ پایه و اساس سئوی داخلی با تحقیقات عمیق کلمات کلیدی برای یافتن بهترین ترکیب از کلمات کلیدی مرتبط اما قابل دستیابی آغاز می شود. در آموزش سئو تکنیکال رعایت هر یک از فاکتور های مرتبط با امنیت سایت ضرورت خواهد داشت. ریدایرکت یعنی گوگل میاد هر کی که می خاد وارد url قدیمی بشه رو، مستقیم خودکار میفرسته به url جدید. این افزونه های بهینه ساز تصویر به شما امکان می دهند هنگام بارگذاری تصویر در وردپرس، به طور خودکار از اندازه پرونده بکاهید. نشان دادن شخصیت برندتان به شما کمک می کند تا کاربران و مشتریانی را که می خواهید با آنها کار کنید جذب کنید.

این کد های استاندارد به سه حالت و در سه جایگاه مورد استفاده قرار می گیرند. این موضوع بسیار مهمی است، زیرا می تونه موتورهای جستجو رو متقاعد کنه سایت شما رو در رتبه بندی بالایی قرار بده. بدیهی است که Google با مشاهده محتوای آن و بهینه سازی صفحه، می تونه نوع منبع شما رو شناسایی کنه، اما ریچ اسنیپت ها آن رو به سطح بالاتری می رسونن و کمک بزرگی به موتورهای جستجو می کنن! محتوای تکراری یک مسئله جدی در زمینه SEO است که می تونه برای شما دردسر زیادی ایجاد کنه. جاوا اسکریپت به تجربه اینترنت تبدیل شده است زیرا توسعه دهندگان تعامل و پیچیدگی بیشتری را در برنامه های خود ایجاد می کنند. از ابتدای ظهور اینترنت فرمتهای متعددی بر منبای بهینه سازی تصاویر اینترنتی مانند فرمت JPEG و PNG طراحی شده است؛ اما جدیدترین فرمت فشرده تصاویر webp است که حجم فایل را بسیار بهینه میکند. چه تفاوتی میان کاربر موبایلی و کاربر سنتی دسک تاپی اینترنت وجود دارد و توجه به کاربر موبایلی چگونه می تواند به بهبود سئوی سایتمان منجر شود ؟ بنابراین، با بهبود جنبه های فنی سایت خود، به موتورهای جستجو کمک می کنید سایت شما را خزنده و درک کنند، اگر این کار را به خوبی انجام دهید، ممکن است رتبه سایت شما در نتایج گوگل بالاتر برود.

تو این فیلم آموزشی سئو به معرفی و آموزش کامل ابزارهای لازم و کمکی برای هر کسی که می خواد یه پروژه سئو رو استارت کنه پرداختم. در این قسمت می خواهیم چند نمونه از بهترین ابزارهایی که کمتر کسی با آن آشنایی دارد معرفی کنیم. تگ کنونیکال باید در قسمت Head قرار گیرد. گفتنی است گوگل این کدها در serp مورد استفاده قرار می دهد. کد نویسی استاندارد و استفاده از css در کد نویسی از دیگر الگوریتم هایی است که باید به آن اشاره نمود. آموزش سئو نویسی این فرصت را برای تولیدکنندگان محتوا فراهم می نماید تا ضمن تولید محتوا جذاب، تمامی ایده آل های گوگل را به درستی و به دقت رعایت نمایند. آموزش کامل سئو یکی از آموزش های بسیار زمان بر شناخته می شود. ویدیوها به شما کمک میکند تا زمان بازدید کاربر افزایش یابد. استفاده از گوگلسرچکنسول و تنظیم آن، کمک ویژهای به رشد وبگاهها میکند. بک لینک تبلیغاتی است که از طریق آن، لینک به صفحات متفاوت سایت داده خواهد شد. این مورد کاملا با سایر سایت ها یکسان است. بهتر است از پرترافیکترین و با ارزشترین صفحات خود برای اشتراکگذاری استفاده کنید و مطمئن شوید که همه آنها به طور یکسان در شبکههای اجتماعی قابل اشتراک هستند.

موتورهای جستجو از ربات ها برای خزیدن در وب سایت شما استفاده می کنند. البته گمان نکنید که بهینه سازی سایت یعنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است، منظور از بهینه سازی اقداماتی است که برای رسیدگی به فاکتورهای اصلی یک سایت خود باید پیاده سازی شود. سئو فنی Technical SEO از موثرترین روش ها و الگوریتم ها، به منظور کسب جایگاه برتر در گوگل به شمار می رود. سئو تکنیکال در کنار الگوریتم ها و قواعد سئو داخلی و خارجی، مجموعه ای از قوانین بسیار مهم و تاثیرگذار در کسب جایگاه و رتبه های برتر گوگل به شمار می آید.

بنابراین اگر وب سایت شما به سرعت بارگیری میشه، هیچ لینک مرده ای (dead link) نداره و از امنیت بالایی برخورداره، کراولر های Google (عنکبوت های خزنده گوگل) به آن در رتبه بندی جستجو کمک بیشتری می کنن. ابزار Google Index Checker کمک خواهد کرد تا مدیران برای بررسی صفحات ایندکس شده در مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام نمایند. هر اقدامی که بتواند خزیدن موتورهای جستجو را در سایتمان آسان تر کند را سئو تکینکال می نامند، چنانچه سایتی بتواند این عملیات را در سایت خود انجام دهد باعث می شود که کراول کردن (crawl) و ایندکس کردن (index) سایتش برای موتورهای جستجو تسریع یابد. Google Index Checker یکی از کاربردی ترین ابزار هایی است که با استفاده از آن می توان نسبت به آنالیز صفحات سایت اقدام نمود. دوباره به داشبورد کنسول جستجوی Google برین. حتی رضایت مشتری بعد از خرید از سایت میتواند او را دوباره به ما برگرداند و باعث شود برای خرید بعدی خود هم به سایت ما سر بزند. این کار رو می تونین با حذف کامل محتوای تکراری انجام بدین، یا اینکه آن رو دوباره تعریف کنین.

کلمه کلیدی سئو : سئو و بهینه سازی سایت به عنوان یک حرفه ، از آن دست مشاغلیست که خیل قابل توجهی از مردم معنا و ماهیت آن را ندانسته و همه افرادی که در این حوزه فعّالند عادت کرده اند که پس از ذکر عنوان شغل خود ، توضیحی هم درباره آن و اینکه دقیقاً چه کاری انجام می دهد ارائه کنند . خوب پس اگر میخواهید رتبه بهتری داشته باشید، باید از اینکه بازدیدکنندگان وقت بیشتری را در سایت شما میگذرونند اطمینان پیدا کنید. از بهینه بودنش برای سئو اطمینان حاصل کنید. در زیر لیستی از مراحل مهمی که می توانید برای اطمینان از به روز بودن سئو فنی خود انجام دهید، مشاهده می کنید، با پیروی از این دستورالعمل ها، می توانید اطمینان حاصل کنید که امنیت و ساختار سایت شما انتظار الگوریتم های موتور جستجو را برآورده می کند و به همین ترتیب در نتایج جستجو پاداش می گیرید. این یک قابلیت بسیار خوب است که میتوانید یک پیشنمایش از آن مقاله یا صفحه از سایت را وقتی یک کاربر آن را در شبکههای اجتماعی منتشر میکند، مشاهده کنید. شروع عملیات اصلی سئو کردن یک وبسایت با سئو درون صفحه – آنپیج (On-Page SEO) شروع میشود.