برنامه دزدگیر هوشمند دانلود کافه بازار-امن باش

در بازار دزدگیرهای اماکن چینی وجود دارند که بسیار کم هزینه هستند ولی در مقابل هزینه کم، کیفیت پایین، آژیر ضعیف و درصد خطای بالا و ایجاد آلارم کاذب را دارند. غلاوه بر این موارد هک کردن این دزدگیرها بسیار راحت است و از امنیت بسیار پایینی برخوردارند. بهتر است در هنگام خرید از برند دزدگیر اماکنی که در بازار از دیرباز وجود داشته و همچنان در حال تولید هستند خرید انجام شود زیرا برخی از شرکت ها دزدگیرهای اماکنی را وارد بازار میکنند و پس از مدتی دیگر امکان تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش برای آن ها را ندارند. برخی از هموطنان گرامی از دوربین مدار بسته برای جلوگیری از سرقت استفاده می کنند. استفاده از دوربین مدار بسته به تنهایی نمی تواند عامل جلوگیری از سرقت باشد زیرا دوربین مدار بسته صرفا برای نظارت بوده و آژیر یا تلفن کننده برای اطلاع رسانی وقوع سرقت ندارد و سارق علاوه بر لوازم، دوربین، DVR و هارد را برای جلوگیری از افشای چهره خود، به سرقت می برد.

پک دزدگیر بیسیم مکسرون مدل Maxron MAX-DIYA S1

سیستم دزدگیر هوشمند با نظارت تصویری بر خانه نگرانی شما را در زمانی که در محل کار یا مسافرت هستید کم تر می کند. همچنین دزدگیر هوشمند به کارفرمایان برای بررسی عملکرد کارکنان و ایجاد آرامش در محیط کاری کمک می‌کند. با نصب این سیستم کنترل سایر تجهیزات مانند سنسور اطفای حریق،سیستم تهویهو … نیز فروشگاه لوازم دیجیتال امن باش امکان‌پذیر خواهد بود.

در تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر علاوه بر تماس و پخش پیام در هنگاه تحریک شما پیامک هایی نیز دریافت میکنید که گزارشاتی از قبیل فعال و غیر فعال شدن سیستم توسط کاربران دیگر،تحریک سیستم در هنگاه سرقت،اعلام زون تحریک شده در محل،قطع جریان برق شهر،و…را به شما اطلاع میدهد. توسط یک صفحه نمایش میتوان تنظیمات دزدگیر منزل مستر را به راحتی انجام داد. همچنین این دستگاه قابلیت ارسال پیامک و برقراری تماس را با کاربر درهنگام تحریم دستگاه دارد و از طریق اپلیکیشن اندروید و ios این شرکت میتوانید دزدگیر را کنترل و فعال و غیر فعال نمایید. بهترین مزیت Z7-GSM نسبت به مدل های قبلی، امکان فعال و غیرفعال کردن زون ها از طریق نرم افزار است. در این مدل نیز مانند مدل های قبلی جهت رفاه حال مشتریان ،امکان کنترل شارژ و شارژ کردن سیم کارت از طریق پنل دزدگیر یا از راه دور(از طریق SMS) مقدور می باشد. قابلیت کنترل توسط ریموت ، راه دیگری برای برقراری ارتباط با سیستم امنیتی هوشمند WIFI+GSM است .

پک کامل دزدگیر اماکن فایروال سیمکارتی F9

این پک حفاظتی از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده و در زمان­‌های قطع برق، نوسان ولتاژ برق، قطع خط تلفن، قطع باتری و… به شما هشدار می­‌دهد. از دیگر محصولات در زمینه ایجاد امنیت در ساختمان ها می توان به قفل دیجیتال و سنسور هوشمند درب اشاره نمود. اما با سیستم ضد ضربه مانند دزدگیر منزل، شرکت هشدار همچنان مطلع خواهد شد – حتی اگر سیستم به طور کامل از بین رفته باشد. همچنین دارای یک اتصال رمزگذاری شده هستند که حریم خصوصی و محافظت از خانه شما را بیشتر تقویت می کند.

در برخی موارد جهت ایمنی بیشتر و جلوگیری از سرقت گاو صندوق اقدام به پیچ کردن و یا جوش دادن سطح فلزی گاو صندوق به چهار چوب فلزی ساختمان میکنند. حتی الامکان از صندوق هایی استفاده کنید که علیرغم باز کردن نیاز به دادن رمز دارند. همیشه برای شما این مورد قانون باشد… تا زمان بسته شدن درب پارکینگ خانه را ترک نکنید! چرا که شاید سارق در کمین باشد تا بدون دردسر از طریق پارکینگ وارد محیط شود. در این زمینه نیز راهکارهایی وجود دارد که این راهکارها باید توسط مسئولین کشور اعمال شود.بیشتر از هر چیزی برای مقابله با سرقت به‌ عنوان یک معضل اجتماعی جدی باید بر مجموعه ‌ای از عوامل فرهنگی، اعتقادی و انتظامی متمرکز شد و تک ‌عاملی دیدن این معضل نمی‌تواند در حل آن کمکی مناسب کند.

  • فراموش نکنید که هر کدام از این موراد به تنهایی عامل بازدارنده برای دزد نیست.
  • پدال اعلام سرقت در دو نوع باسیم و بیسیم وجود دارد اما برای عملکرد بهتر و مطمئن تر توصیه می شود از چدال باسیم استفاده شود.
  • به علاوه برای ایجاد آسودگی خاطر بیشتر در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید ، در صورت وجود هرگونه خطر سرقت از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
  • به مگنت ها سنسور های تماسی هم گفته می‌شود به محض اینکه تماس بین آنها قطع شود حسگر فعال می‌شود.

امروزه با افزایش نیاز به ایمن کردن محل ها ، استفاده از سیستمهای هوشمند امنیتی یکی از ملزومات اماکن مسکونی و اداری شده است. سیستمهای امنیتی و دزدگیر های مختلفی به بازار معرفی شده است ، اما پیشرفت فناوری های اینترنتی و استفاده از اینترنت اشیاء در تجهیزات الکترونیکی راه کارهای نوینی برای سیستمهای امنیتی و از جمله دزدگیرهای اماکن در اختیار نهاده است. در میان دزدگیر های موجود در بازار یکی از جامع ترین مدل ها ، دزدگیر هوشمند آن اسمارت با امکانات منحصر به فرد است.

برنامه دزدگیر هوشمند دانلود کافه بازار-امن باش

طبق تصاویر بالا لنز موجود بر روی سنسور فقط یک پلاستیک ساده می باشد و به این معناست که ناحیه تشخیص سنسور فقط یک ناحیه مستطیلی است. در حالی که در اکثر مواقع ما به دنبال ناحیه تشخیص بزرگتری هستیم، برای این منظور احتیاج به لنزی مشابه لنز دوربین داریم که فضای گسترده تری را پوشش دهد. اما در مکانی که 10 یا 20 عدد چشم الکترونیک نصب است، گروه بندی بسیار فشرده شده و تشخیص ناحیه تحریک شده، مشکل است . این رادار خطی قابلیت تنظیم بیم ها تا زاویه 90 درجه درراستای افقی و 15 درجه درراستای عمودی را دارند و استاندارد بدنه IP65 و محافظ دربرابر اشعه UV را دارا هستند . بوته ها و درختانی که جلوی دید افراد را می‌گیرند بهترین موقعیت را بر سارقین به وجود می‌آورد که خارج از دید افراد سرقت را انجام دهند. ابتدا در چشم بیسیم D0 و D1 را به L جامپر کنید و مشابه روش کد دادن ریموت آن را به مرکز ست کنید.

کیت مراقبتی امنیتی دزدگیر هوشمند بی‌سیم Tuya مدل HS3