آموزش نقاشی خودرو دوره 100%عملی بتونه کاری و آسترسازی | mehrariya

به طور کلی باید گفت که فرایند سنباده‌زنی باید آنقدر ادامه پیدا کند که بدنه خودرو کاملاً مشخص شود. علاوه بر موارد فوق‌، باید به بخش‌های زنگ‌زده اتوموبیل خود نیز دقت داشته باشید. این بخش‌ها طی فرایند رنگ‌کاری ممکن است دچار آسیب‌های شدیدی شوند و به همین دلیل بهتر است پیش از نقاشی آن‌ها را بررسی کنید تا با کمک بتونه این زنگ‌زدگی‌ها را به طور کامل بپوشانید. این عینک‌های پلاستیکی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و می‌توانند از چشمان شما در برابر ذرات ریز ناشی از سنباده‌کاری محافظت به عمل آورند. از دستکش‌هایی استفاده کنید که علاوه بر داشتن مقاومت بالا، ظریف باشند تا در زمان انجام رنگ‌کاری خودرو به مشکل خاصی برخورد نکنید. طرح های زیبا و جالب رنگ امیزی ماشین های مختلف برای کودکان به همراه ایده هایی برای کشیدن نقاشی ماشین توسط کودکان را در این مطلب گردآوری نموده ایم که امیدواریم از مشاهده آنها لذت ببرید.

هزینه آموزش نقاشی خودرو چقدر است؟

اغلب افراد پس از گذراندن زمان طولانی و آموزش مباحث تجربی به سراغ استاد این حوزه می روند که لازم است مدت زمان طولانی را صرف یاردگیری کنند. به همین دلیل آموزشگاه فنی برق با تجهیز کارگاه حرفه ای نقاشی خودرو به شما این نوید را می دهد که در کمتر از یک ماه با آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی بتوانید در این زمینه وارد بازار کار شوید و از همان ابتدا درآمد خوبی کسب کنید. در دوره آموزش نقاشی خودرو این آموزشگاه، شما کارآموزان عزیز در تمامی رشته های زیر سازی، بتونه کاری، آستر و نقاشی قلم مو به طور کامل آموزش می بینید و در پایان دوره می توانید گواهینامه معتبر نقاشی خودرو را دریافت کنید. آموزش نقاشی خودرو یکی از رشته های پرطرفدار مربوط به خودرو است که در آموزشگاه فنی برق به صورت عملی و در کارگاه مجهز نقاشی خودرو برگزار می شود. دوره نقاشی خودرو در این آموزشگاه مجهز به انواع ابزار و تجهیزات بوده و این موضوع مجتمع فنی برق را به بهترین آموزشگاه نقاشی خودرو تبدیل کرده است. با شرکت دراین دوره می توانید در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نقاشی خودرو را فرا بگیرید.

پوشش نانو سرامیک خودرو چیست؟

لازم به ذکر است اگر با رنگ آمیزی خودرو و مراحل نقاشی خودرو آشنا نیستید مطمعناً نمیتوانید نتیجه مطلوبی بگیرید. پس در نتیجه بهترین کار استفاده از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه می باشد. تمیز و ترمیم کردن محل رنگ آمیزی، از اصول مهم و حائز اهمیت در نقاشی خودرو قلمداد می گردد.

آموزش نقاشی خودرو دوره 100%عملی بتونه کاری و آسترسازی | mehrariya در این راستا اگر در طول دوره احساس کردید که به خوبی به مطالب تسلط ندارید می توانید دوره را مجددا به صورت رایگان بگذرانید و از پشتیبانی نامحدود دوره بهره مند شوید. پشتیبانی به این صورت است که شما می توانید سوالات خود را با استاد در میان بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید، بنابراین هرگز نگران چالش های ورود به بازار کار نخواهید بود و تا زمانی که وارد بازار کار شوید از شما حمایت می شود. در هر آموزشگاهی که دوره ای معتبر برگزار شود، مدرک معتبر نیز خواهد داشت. آموزشگاه فن آموزان دوره آموزش نقاشی خودرو را تحت نظر فنی و حرفه ای برگزار کرده و مدرک معتبری در پایان دوره برای دریافت مجوزهای کسب و کار و همچنین کار در یک محیطی که نیاز به آموزش اول دارد را با گواهی آخر دوره می توانید ارائه کنید.

مرحله 4: خطوطی را از درونی ترین دایره تا دایره دوم ترسیم کنید

اگر می خواهید علاوه بر آموزش نقاشی خودرو مدرک فنی و حرفه ای معتبر نیز دریافت کنید، باید دوره نقاشی خودرو را در آموزشگاهی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند، بگذرانید. نقاشی خودرو یکی از تخصصی‌ترین کارهایی است که بر روی بدنه خودرو آسیب دیده انجام می‌شود تا بدنه خودرو شبیه روز اول خود شود. در نقاشی بدنه خودرو بیش از هر چیزی مهارت و تجربه صافکار اهمیت بالایی دارد. یک صافکار با بررسی قسمت‌های آسیب دیده بوسیله‌ی ابزار‌ها و دستگاه‌های مختلف شروع به تعمیر قسمت‌های فرو رفته می‌کند. در صورتی که قسمتی از بدنه دچار خسارت‌های شدیدتر و یا قسمتی از بدنه خودرو دچار پارگی و شکستگی رنگ شده باشد، در این صورت امکان صافکاری بیرنگ وجود ندارد و صافکار اقدام به انجام بتونه‌کاری و لیسه‌گیری می‌کند.

  • اولین و مهمترین مرحله این است که قسمتی را که می خواهید نقاشی کنید، مشخص کنید.
  • این مرحله مهم‌ترین بخش از نقاشی ماشین به شمار می‌آيد که نتیجه نهایی کاملاً به آن بتسگی خواهد داشت.
  • پس به صورت کلی می توان گفت صبور بودن، ریزبین بودن و توجه به جزئیات، آمادگی بدنی خوب؛ چرا که در حین انجام رنگ کردن بدنه ماشین ممکن است مدت زیادی بایستید ، در حالت خم بمانید و ساعت کاری زیادی داشته نقاشی ماشین تهران باشید.
  • البته ممکن است در چند ماه اول حین ورود به بازار کار، درآمد بالایی نداشته باشید اما با کمی حوصله و افزایش مهارت‌ها و تجربه می‌توانید در کمتر از 6 ماه به درآمد بسیاری عالی در این شغل دست پیدا کنید.
  • پس از پایان این یک ساعت می‌توان گفت که فرایند رنگ‌آمیزی خودرو مربوطه به پایان رسیده است.