آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان + تعیین سطح | zabannew

Babbel از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رایگان محسوب می‌شود که کمک شایانی نیز به شما در یادگیری زبان انگلیسی خواهد کرد. ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، سالهاست که از مربیان و مدرسان با تجربه و حرفه‌ای کمک می‌گیریم تا تجربه‌ای بی‌نظیر را در یادگیری زبان انگلیسی، برای شما فراهم کنیم. استفاده از اساتیدی که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند، از افتخارات ماست.

این اپلیکیشن با بهره‌گیری از موسیقی محبوب جهان به آموزش زبان می‌پردازد. همچنین که توضیحاتی در خصوص خواننده اثر در حال پخش در اختیارتان می‌گذارد که خواندن آن نیز می‌تواند به بهبود سطح زبان شما کمک کند. این اپلیکیشن از طریق حالت پادکست‌گونه خود به آموزش زبان مورد نظر شما می‌پردازد. در ابتدا شما زبان مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و بعد به درس‌های صوتی ۳۰دقیقه‌ای گوش خواهید کرد (که قابل‌دانلود و سازگار با الکسا هستند). کار با رزتا استون شاید در ابتدا تا حدودی اعصاب‌خردکن و سخت به نظر برسد. اما این به خاطر استفاده آن از روش غوطه‌وری در آموزش زبان است، و در صورتی که به تمرین و یادگیری ادامه دهید، خواهید دید که اثر فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

یادگیری صحبت کردن به انگلیسی

علی رغم آسانی زبان انگلیسی در مقایسه با زبان عربی و آلمانی یادگیری این زبان به آن سادگی که فکر می‌کنید اینجا نیست. در اولین قدم شما با کلمات بسیار زیادی مواجه خواهید شد که با وجود تلفظ یکسان به اشکالی متفاوتی نوشته می‌شوند. سپس با دنیای از کلمه‌هایی روبرو خواهید شد که معنی یکسان دارند اما باید در موقعیت‌های مختلفی استفاده شوند.

  • دسته‌ی دیگر از زبان‌آموزان به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند.
  • گزینه‌هایی که آن‌ها را از شرکت در کلاس‌های حضوری منصرف می‌کند.
  • کتاب Evolve بر پایه دانش و تخصص مجرب‌ترین اساتید آموزش زبان و تجربه یادگیرندگان واقعی زبان انگلیسی از سراسر دنیا طراحی و تدوین شده است.
  • اما افراد می‌توانند از طریق این برنامه دانش لغوی خود را نیز تقویت کنند.

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان + تعیین سطح | zabannew

مشاورین موسسه زبان ایران کمبریج این امکان را برای زبان آموزان فراهم میسازند تا در انتخاب نوع دوره و حتی نوع زبان و پروسه های مهاجرت خود , همواره برترین تصمیمات را اتخاذ نمایند. یکی از مواردی که قبل از فراگیری هر زبانی نیاز است تا به‌صورت روشن تعیین گردد میزان آگاهی و دانش شما از آن زبان است. به لطف دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی شما زمان کافی برای فکر کردن را در اختیار دارید. می‌توانید قبل از بیان نظر یا پاسخ در مورد آن به اندازه کافی فکر کنید. شرایط برای شما فراهم شده است که قبل از به اشتراک گذاشتن نظر یا پاسخ سوال تمام جوانب را در نظر بگیرید.

از آنجا که سخنرانی‌های تد همواره برای آن‌که بتوانند در سطح جهانی مورد استفاده قرار گیرند، بسیار شمرده و خوب و رسا بیان می‌شوند، می‌توانند به شدت در تقویت مهارت‌های شنیداری شما مفید واقع شوند. نظرات بسیاری به این اشاره داشته‌اند که Elevate برنامه‌ای کامل برای تمرین و تقویت ذهن است. استفاده از آن نیز رایگان بوده و فقط نیازمند ایجاد یک حساب کاربری است.

نکات تکمیلی برای یادگیری سریعتر زبان انگلیسی